Technik kvality

ERT AUTOMOTIVE BOHEMIA, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
U Vodárny 1506, 397 01 Písek, Okres Písek
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech (31195)

Pracoviště a kontakty

Firma:ERT AUTOMOTIVE BOHEMIA, s.r.o., IČ 26088703
Pracoviště:U Vodárny 1506, Budějovické Předměstí, 397 01 Písek 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání technického směru
- zkušenost v automotive z oblasti kvality min. 2 roky
- znalost nástrojů kvality jako FMEA, 8D, kontrolní plán
- znalost německého, případně anglického jazyka
- zkušenosti s řešením reklamací
- schopnost samostatně řešit problémy s kvalitou ve výrobě
- znalost procesu šití, kašírování, výsekávání a střihání velkou výhodou
- řidičský průkaz sk. B
- časová flexibilita
- ochota cestovat
- komunikační dovednosti
Nabízíme: příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvky na dovolenou
V případě zájmu zašlete životopisy na e-mail: [email protected].
Kontakt na tel. 734 482 110 Po-Pá od 8:00 so 16:00 hod.

Poslední změna:2016-10-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Písek

číslo volného místa: 10061240708

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou