Software Developer pro Apple produkty

Místo práce
Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny

*Finálna suma základnej zložky mzdy môže byť upravená v závislosti od individuálnych znalostí a skúseností vybraného kandidáta.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V čem spočívá práce Developera

Spolu budeme vyvíjet ESET security produkty, které chrání uživatele zařízení využívajících MacOS. Používáme při tom zejména C/C ++/Objective-C, při čemž pracujeme na všech vrstvách - od systémového jádra až po uživatelské rozhraní. Agilně.

Kde a s jakými technologiemi pracujeme

Náš zkušený tým ti pomůže poznat špičkové technologie (C, C ++, Objective-C, Swift, Rust, Xcode/Cocoa, Bash ...), které používáme při vývoji Eset Cyber ​​Security a dalších našich produktů pro Mac. A je to oboustranné - rádi se od tebe hodně naučíme.

Plusy

Chceme se podělit o radost z vývoje skvělých produktů, které pomáhají chránit miliony uživatelů na celém světě, příležitost naučit se něco nového každý den a možnost pracovat s nejnovějšími technologiemi. Ke tomu ještě přátelská atmosféra a příjemné pracovní prostředí. Odměňovací systém se širokou škálou firemních benefitů je už jen třešničkou na dortu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bezodné nápoje pre všetkých! Doprajte si kávu, čaj, džúsy, minerálku a ďalšie nápoje, koľko si vaše hrdlo ráči.

Hladní u nás nebudete. Na každý pracovný deň od nás dostanete stravné lístky, ktoré vám plne hradíme. Navyše, ak vám počas pracovného nasadenia vyhladne, v spoločnej kuchynke nájdete po celý deň zdravé občerstvenie.

Nezáleží či chodíte do práce autom, električkou, na bicykli alebo pešo. Na mesačný príspevok na dopravu má nárok každý zamestnanec bez rozdielu.

Podporujeme váš osobný rozvoj, ktorý súvisí s vašou pracovnou náplňou. So súhlasom vášho nadriadeného môžete absolvovať rôzne školenia, tréningy, profesionálne konferencie a aj vaše jazykové znalosti si môžete zdokonaľovať na náš účet.

Nechceme, aby ste celý svoj deň presedeli len za počítačom. Zrelaxovať vaše telo i ducha si môžete hneď po práci v neďalekom fitness centre.

Sme presvedčení, že pre každého by mala byť rodina na prvom mieste. A tak pri významných životných udalostiach ako je svadba či narodenie dieťaťa od nás okrem úprimnej gratulácie dostanete aj finančný príspevok.

Liek na večnú mladosť zatiaľ k dispozícii nemáme. Kým taký vynájdu, budeme našim zamestnancom prispievať na dôchodkové sporenie.

Pracuj naplno, užívaj si naplno. Za týmto heslom si stojíme a pre našich zamestnancov pripravujeme počas celého roku množstvo podujatí, aktivít a ďalších príležitostí na spoločný oddych a zábavu.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hlavní předpoklady

V MacOS týmu máme pro tebe místo, ať už si junior nebo senior - pro začátek stačí, když víš programovat v C/C ++ (nebo příbuzném jazyce) a vývoj tě baví.

Teď už stačí jen pár kliknutí: Odeslat nám svůj životopis a více o samotné práci, zajímavých projektech, široké nabídce benefitů, pracovním prostředí ti rádi řekneme na osobním setkání.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Když v roce 1987 dva mladí programátoři ze Slovenska, Peter Paško a Miroslav Trnka, napsali program pro detekci jednoho z prvních počítačových virů, ještě netušili, že právě začali psát historii jednoho z nejúspěšnějších antivirových programů na světě. Pojmenovali ho NOD32 - "Nemocnice na okraji disku", podle tehdy populárního československého seriálu. Pár let po sametové revoluci založili společně s jejich přítelem Rudolfem Hrubým společnost ESET.

To, co se původně jevilo jen jako „obývákový“ projekt tří kamarádů, je dnes nejhodnotnější slovenskou IT firmou, která svou technologií NOD32 chrání více než 100 milionů uživatelů po celém světě.

Přirozeně, nestalo se tak ze dne na den. Globální úspěch společnosti a její růst nastartoval v roce 1998 ziskem prvního stoprocentního hodnocení prestižního britského časopisu Virus Bulletin. V roce 2016 se společnost ESET stala první společností, která získala toto ocenění po 100-krát za stejný produkt.

Dnes firma vděčí za svůj úspěch více než 1400 zaměstnancům po celém světě - zviditelněn nárůst z 3 zaměstnanců v roce 1987 a 135 zaměstnanců v roce 2006. Téměř 700 z nich má sídlo na Slovensku, v hlavním sídle ESETu.
Velký důraz klademe na výzkum a vývoj. Kromě regionálních center budujeme i síť technologických center po celém světě - v současnosti dvanáct.

V průběhu expanze společnosti jsme zůstali věrni zásadám, na kterých jsme byli založení, a zůstáváme nezávislí i při zdolávání nových výzev.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

ESET, spol. s r.o.
Aupark Tower, 16th Floor, Einsteinova 24
851 01 Bratislava
http://www.eset.sk
ID: 2360142   Datum zveřejnění: 2.4.2018