Security Consultant / Praha

Informace o pracovním místě

Místo práce

Praha, ESET Research, Classic 7 Business Park, Jankovcova 1037/49, 170 00 Praha 7

Druh pracovního poměru

plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pokud máte zkušenosti s řízením nebo auditem informační bezpečnosti a chcete se v této oblasti zlepšovat nebo hledáte firmu, která se věnuje výhradně bezpečnosti, nabízíme Vám spolupráci. V prostředí technologické firmy budete mít možnost se intenzivně věnovat Vašemu rozvoji a práci na zajímavých projektech. Pracujeme pro zákazníky, kterým na bezpečnosti opravdu záleží, například velké finanční instituce. Zákazníkem je i samotný ESET, kde klademe na informační bezpečnost velký důraz. Očekáváme zájemce, kteří mají zkušenosti s prací konzultanta nebo pracovali v interní bezpečnosti u předchozího zaměstnavatele.

Hlavné zodpovědnosti

- Konzultační služby externím zákazníkům (případně i internímu zákazníkovi)
- Podpora v činnostech bezpečnostního manažera
- Definování bezpečnostních požadavků při realizaci projektů
- Realizace činností na budování systémů informační bezpečnosti
- Identifikace bezpečnostních rizik
- Auditní činnosti na prověření stavu informační bezpečnosti
- Konzultace v oblasti cyber security

Jiné výhody

Bezedné nápoje pro všechny! Dopřejte si kávu, čaj, džusy, minerálku a další nápoje, kolik si vaše hrdlo ráčí.

Hladoví u nás nebudete. Na každý pracovní den od nás dostanete stravenky, které vám plně hradíme. Navíc, pokud vám během pracovního nasazení vyhládne, ve společné kuchyňce najdete po celý den zdravé občerstvení.

Nezáleží, zda jezdíte do práce autem, tramvají, na kole nebo chodíte pěšky. Na měsíční příspěvek na dopravu má nárok každý zaměstnanec bez rozdílu.

Podporujeme váš osobní rozvoj, který souvisí s vaší pracovní náplní. Se souhlasem vašeho nadřízeného můžete absolvovat různá školení, tréninky, profesionální konference a také vaše jazykové znalosti si můžete zdokonalovat na náš účet.

Nechceme, abyste celý svůj den proseděli jen za počítačem. Zrelaxovat vaše tělo i ducha můžete v mnoha sportovních a rekreačních zařízeních po celém Česku díky kartě Flexipass, kterou od nás dostanete zdarma.

Jsme přesvědčeni, že pro každého by měla být rodina na prvním místě. A tak při významných životních událostech jako je svatba či narození dítěte od nás kromě upřímné gratulace dostanete i finanční příspěvek.

Lék na věčné mládí zatím k dispozici nemáme. Dokud takový nevynaleznou, budeme našim zaměstnancům přispívat na důchodové spoření.

Pracuj naplno, užívej si naplno. Za tímto heslem si stojíme a pro naše zaměstnance připravujeme během celého roku množství akcí, aktivit a dalších příležitostí na společný odpočinek a zábavu.

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Znalost procesů řízení bezpečnosti podpořeny certifikací: CISA nebo CISSP, případně jiné
- Minimálně 3 roky praktických zkušeností
- Zkušenosti s nasazováním bezpečnostních opatření
- Zkušenosti s provozem security controls; nasazením a provozem ISMS výhodou
- Znalost standardů řady ISO 27000 výhodou
- Technické i procesní myšlení
- Vysoká míra samostatnosti, orientace na kvalitu, schopnost přizpůsobit se novým podmínkám
- Schopnost pracovat na více úlohách současně
- Komunikační dovednosti při práci u zákazníka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Eset software spol. s r.o., vznikla v červenci 2001, a to jako dceřiná společnost slovenské společnosti ESET, spol. s r.o. ESET je výhradním distributorem ESET Smart Security a ESET NOD32 Antivirus pro Českou republiku.

Firma ESET, která byla založena v roce 1992, je světovým producentem bezpečnostního software pro firemní klientelu i koncové uživatele a věnuje se boji proti vznikajícím počítačovým hrozbám. Produkty ESET patří mezi nejpokročilejší bezpečnostní softwarová řešení na světě, což je možné prokázat řadou prestižních ocenění. ESET NOD32 Antivirus je podle nezávislé organizace AV-Comparatives nejlepším antivirovým produktem na světovém trhu za rok 2006 a 2007.

Produkty ESET Smart Security a ESET NOD32 Antivirus patří mezi technologickou špičku i díky tomu, že negenerují téměř žádné falešné poplachy a díky technologii ThreatSense® okamžitě reagují na nové hrozby.

Hlavní oblast působení společnosti

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Adresa společnosti

ESET, spol. s r.o.
Aupark Tower, 16th Floor, Einsteinova 24
851 01 Bratislava
ID: 2829386   Datum zveřejnění: 7.8.2017