C++ Developer/Prague

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Informace o mzde

*Finálna suma základnej zložky mzdy môže byť upravená v závislosti od individuálnych znalostí a skúseností vybraného kandidáta.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V čem spočívá práce C++ developera:

C++ developer vyvíjí serverový software, který umožňuje administrátorům řídit a konfigurovat bezpečnostní produkty na jednotlivých zařízeních.

Typický úkol pro C++ developera může znít například takto: "Navrhni a implementuj prosím nový síťový protokol nebo replikaci dat mezi servery. A to vše s rozumnou mírou efektivity, protože náš serverový systém musí zvládnout obsloužit desítky a někdy až stovky tisíc zařízení."

Kde a s jakými technologiemi pracuje:

Oddělení, na kterém C++ developer pracuje, má na starosti tak diverzifikovanou množinu vlastností, že si tam své uplatnění najde téměř každý - hardcore backend developer, který chce řešit pouze kód a algoritmy, ale i vývojář, který má preferenci a talent pro programování uživatelského rozhraní.

Základ našich aplikací je v "Modern C++" kódu, který musí být cross-platformový a fungovat na Windows, Linuxu i OS X. Běžně se používají knihovny Boost a Poco, kompiluje se pomocí VisualStudia, GCC a Clang. Když je potřeba něco naskriptovat, tak se většinou upřednostní Python. Podporuje se několik "velkých" SQL databází, například MySQL, ale svou roli si najde i SQLite. V případě, že chce někdo pracovat na uživatelském rozhraní, tak ho čeká HTML5, JavaScript a knihovna Bootstrap. Naše zdrojáky jsou uloženy v Gite. Máme "continuous integration" build systém, bugy a úkoly jsou v systému Jira. Interní dokumentace se píše do wiki systému Confluence.

Plusy

Máme tolik různých úkolů, že se nikdo nenudí. Diskuze na téma nových vlastností v C++ 2017 si vždy najdou své posluchače, ale dokážeme ocenit i odborníky v JavaScipte, HTML5 nebo jazyku Python.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bezedné nápoje pro všechny! Dopřejte si kávu, čaj, džusy, minerálku a další nápoje, kolik si vaše hrdlo ráčí.

Hladoví u nás nebudete. Na každý pracovní den od nás dostanete stravenky, které vám plně hradíme. Navíc, pokud vám během pracovního nasazení vyhládne, ve společné kuchyňce najdete po celý den zdravé občerstvení.

Nezáleží, zda jezdíte do práce autem, tramvají, na kole nebo chodíte pěšky. Na měsíční příspěvek na dopravu má nárok každý zaměstnanec bez rozdílu.

Podporujeme váš osobní rozvoj, který souvisí s vaší pracovní náplní. Se souhlasem vašeho nadřízeného můžete absolvovat různá školení, tréninky, profesionální konference a také vaše jazykové znalosti si můžete zdokonalovat na náš účet.

Nechceme, abyste celý svůj den proseděli jen za počítačem. Zrelaxovat vaše tělo i ducha můžete v mnoha sportovních a rekreačních zařízeních po celém Česku díky kartě Flexipass, kterou od nás dostanete zdarma.

Jsme přesvědčeni, že pro každého by měla být rodina na prvním místě. A tak při významných životních událostech jako je svatba či narození dítěte od nás kromě upřímné gratulace dostanete i finanční příspěvek.

Lék na věčné mládí zatím k dispozici nemáme. Dokud takový nevynaleznou, budeme našim zaměstnancům přispívat na důchodové spoření.

Pracuj naplno, užívej si naplno. Za tímto heslem si stojíme a pro naše zaměstnance připravujeme během celého roku množství akcí, aktivit a dalších příležitostí na společný odpočinek a zábavu.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hlavní předpoklady

Pokud chce někdo převážně programovat ve VisualStudiu na Windows, pak je u nás na správném místě. Pokud chceš programovat v Linuxu / GCC + Vim / Emacs / whatever, stále je naše oddělení pro Tebe tím nejvhodnějším. Oceníme, pokud jsi čestný a zodpovědně přistupuješ ke svěřeným úkolům. Těšíme se na tvůj rozvinutý intelekt a schopnost nás vždy něco nového naučit. Pokud máš k tomu i smysl pro humor a chápeš frázi "Nejtěžší část vývoje softwaru je komunikace" tak už nečekej a přidej se k nám.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Když v roce 1987 dva mladí programátoři ze Slovenska, Peter Paško a Miroslav Trnka, napsali program pro detekci jednoho z prvních počítačových virů, ještě netušili, že právě začali psát historii jednoho z nejúspěšnějších antivirových programů na světě. Pojmenovali ho NOD32 - "Nemocnice na okraji disku", podle tehdy populárního československého seriálu. Pár let po sametové revoluci založili společně s jejich přítelem Rudolfem Hrubým společnost ESET.

To, co se původně jevilo jen jako „obývákový“ projekt tří kamarádů, je dnes nejhodnotnější slovenskou IT firmou, která svou technologií NOD32 chrání více než 100 milionů uživatelů po celém světě.

Přirozeně, nestalo se tak ze dne na den. Globální úspěch společnosti a její růst nastartoval v roce 1998 ziskem prvního stoprocentního hodnocení prestižního britského časopisu Virus Bulletin. V roce 2016 se společnost ESET stala první společností, která získala toto ocenění po 100-krát za stejný produkt.

Dnes firma vděčí za svůj úspěch více než 1400 zaměstnancům po celém světě - zviditelněn nárůst z 3 zaměstnanců v roce 1987 a 135 zaměstnanců v roce 2006. Téměř 700 z nich má sídlo na Slovensku, v hlavním sídle ESETu.
Velký důraz klademe na výzkum a vývoj. Kromě regionálních center budujeme i síť technologických center po celém světě - v současnosti dvanáct.

V průběhu expanze společnosti jsme zůstali věrni zásadám, na kterých jsme byli založení, a zůstáváme nezávislí i při zdolávání nových výzev.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

ESET Research Česká republika s.r.o.
Dornych 486/47b
61700 Brno
http://www.eset.sk

Kontakt

Kontaktní osoba: Hana Kovaříková
E-mail: poslat životopis
ID: 2853324   Datum zveřejnění: 21.6.2019