Technical Engineer - Database and Cloud

Místo práce
Jablonec nad Nisou, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny

*Finálna suma základnej zložky mzdy môže byť upravená v závislosti od individuálnych znalostí a skúseností vybraného kandidáta.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nová samostatná pozice, databázový a cloud specialista. Úzká spolupráce s ostatními Technical Engineery, vývojem a správou cloudových projektů/služeb.

-Instalace, aktualizace a správa databázových systémů/služeb
-Návrhy a implementace IT řešení se zaměřením na databáze a Cloud
-Analýza a řešení složitějších technických problémů
-Správa našich cloudových systémů/služeb, návrhy postupů pro správu, tvorba podkladů pro interní dokumentaci a automatizace
-Testování a nasazování nových verzí našich služeb/systémů, zaškolení ostatních kolegů v teamu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bezedné nápoje pro všechny! Dopřejte si kávu, čaj, džusy, minerálku a další nápoje, kolik si vaše hrdlo ráčí.

Hladoví u nás nebudete. Na každý pracovní den od nás dostanete stravenky, které vám plně hradíme. Navíc, pokud vám během pracovního nasazení vyhládne, ve společné kuchyňce najdete po celý den zdravé občerstvení.

Nezáleží, zda jezdíte do práce autem, tramvají, na kole nebo chodíte pěšky. Na měsíční příspěvek na dopravu má nárok každý zaměstnanec bez rozdílu.

Podporujeme váš osobní rozvoj, který souvisí s vaší pracovní náplní. Se souhlasem vašeho nadřízeného můžete absolvovat různá školení, tréninky, profesionální konference a také vaše jazykové znalosti si můžete zdokonalovat na náš účet.

Nechceme, abyste celý svůj den proseděli jen za počítačem. Zrelaxovat vaše tělo i ducha můžete v mnoha sportovních a rekreačních zařízeních po celém Česku díky kartě Flexipass, kterou od nás dostanete zdarma.

Jsme přesvědčeni, že pro každého by měla být rodina na prvním místě. A tak při významných životních událostech jako je svatba či narození dítěte od nás kromě upřímné gratulace dostanete i finanční příspěvek.

Lék na věčné mládí zatím k dispozici nemáme. Dokud takový nevynaleznou, budeme našim zaměstnancům přispívat na důchodové spoření.

Pracuj naplno, užívej si naplno. Za tímto heslem si stojíme a pro naše zaměstnance připravujeme během celého roku množství akcí, aktivit a dalších příležitostí na společný odpočinek a zábavu.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované znalosti (pokročilý rozsah):

-Administrace a optimalizace databázových serverů (MySQL, MSSQL, …). Replikace, zálohování a zabezpečení
-Administrace Linux serverů (Debian nebo RHEL base)
-Praktické znalosti a zkušenosti se skriptovacími jazyky (Python, bash, …)

Výhodou jsou znalosti a zkušenosti s:
-Některým z automatizačních nástrojů (Puppet, Ansible, …)
-Virtualizačními technologiemi (VMWARE, XEN, …)
-Public Cloud Technologiemi/službami (AWS, AZURE, …)
-Cloud Technologiemi (OpenStack, SDN, …)

Velmi důležitá je týmová spolupráce, samostatnost, spolehlivost a logické myšlení. Snaha o další rozvoj a neustálé vzdělávání, srdce bezpečáka.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Eset software spol. s r.o., vznikla v červenci 2001, a to jako dceřiná společnost slovenské společnosti ESET, spol. s r.o. ESET je výhradním distributorem ESET Smart Security a ESET NOD32 Antivirus pro Českou republiku.

Firma ESET, která byla založena v roce 1992, je světovým producentem bezpečnostního software pro firemní klientelu i koncové uživatele a věnuje se boji proti vznikajícím počítačovým hrozbám. Produkty ESET patří mezi nejpokročilejší bezpečnostní softwarová řešení na světě, což je možné prokázat řadou prestižních ocenění. ESET NOD32 Antivirus je podle nezávislé organizace AV-Comparatives nejlepším antivirovým produktem na světovém trhu za rok 2006 a 2007.

Produkty ESET Smart Security a ESET NOD32 Antivirus patří mezi technologickou špičku i díky tomu, že negenerují téměř žádné falešné poplachy a díky technologii ThreatSense® okamžitě reagují na nové hrozby.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

ESET, spol. s r.o.
Aupark Tower, 16th Floor, Einsteinova 24
851 01 Bratislava
http://www.eset.sk

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Slavomíra Hašeková
E-mail: poslat životopis
ID: 3011723   Datum zveřejnění: 7.9.2018