Penetrační Tester

Místo práce
Jankovcova 1037/49, Praha 7-Holešovice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Informace o mzdě

*Finálna suma základnej zložky mzdy môže byť upravená v závislosti od individuálnych znalostí a skúseností vybraného kandidáta.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro posílení týmu bezpečnostních testů hledáme nového kolegu na pozici penetračního testera. Otázkou zůstává, jestli Ty jsi ten/ta pravý/á? A proč bys ses vůbec měl/a přihlásit? Asi mám pár odpovědí..

JSI TEN PRAVÝ/Á?
Mohla bych tě zkusit nalákat na homeoffice a další benefity, ale k tomu se taky dostaneme. Myslím si, že mnohem důležitější pro tebe bude vědět, že ti pomůžeme nastartovat kariéru a získat praktické zkušenosti v oblasti hledání bezpečnostních zranitelností od webových a mobilních aplikací až po složitější informační systémy.

Na velkých projektech většinou nebudeš dělat sám a na ty menší si tě vyškolíme tak, že zvládneš samostatnou práci. Samozřejmě vždy máš možnost obrátit se na někoho z týmu a ze zkušenějších kolegů. Je docela dost možné, že časem se budeš moct ohánět i certifikátem „OSCP“.

Budeš se setkávat s penetračním testování webových aplikací, mobilních aplikací, klasických aplikací, síťové infrastruktury, OS, bezpečnostními audity (unix,windows,databázové systémy, …) a sociálním inženýrstvím.

Pro tuto pozici bude potřeba znalost bezpečnostní problematiky alespoň v jedné z oblastí, ve kterých testujeme. Schopnost rychle se učit a hledat samostatně bezpečnostní chyby, taky znalosti programování, minimálně na úrovni vytváření skriptů a angličtina.

Bude super pokud budeš mít předchozí zkušenosti s problematikou bezpečnostních testů
.. zkušenosti z realizovaných projektů z různých oblastí IT – programování, správa, testování, …
.. znalost dalších programovacích jazyků
.. dobré komunikační a prezentační schopnosti
.. znalost revezního inženýrství

Zaměstnanecké výhody, benefity

PROČ BY SES MĚL/a PŘIHLÁSIT?

Bezedné nápoje pro všechny! Dopřej si kávu, čaj, džusy a další nápoje, co hrdlo ráčí.
Hladový u nás taky nebudeš. Na každý pracovní den u nás dostaneš stravné lístky, které plně hradíme. No a kdyby ti vyhládlo během tvého pracovního nasazení, ve společné kuchyňce najdeš celý den zdravé občerstvení.

Je nám jedno jestli jezdíš do práce autem, na kole, nebo chodíš pešky. Měsíční příspěvek na dopravu dostává každý bez rozdílu.

Jsem také přesvědčení, že pro každého by měla být rodina na prvním místě. A proto při významných živnotních událostech jako jsou svatba nebo narození dítěte od nás kromě gratulace dostaneš i finanční příspěvek.

Lék na věčnou mladost zatím k dispozici nemáme. Dokud ho ale nevynaleznou budeme našim zaměstnancům přispívat na důchodové nebožpojištění.

Pracuj naplno, užívej si naplno. Za tímto heslem si stojíme a proto po celý rok našim zaměstnancům připravujeme mnoho ackcí, aktivit a dalších příležitostí na společný oddych a zábavu.

Chceš k ESETu? No dobrá, pokračujeme...
Nehledáme kohokoliv, musíš to myslet vážně a být seznámen s testováním v některé z oblastí pentestingu. Taky slyšíme na: Ano, mám zájem pracovat na prohlubování svých znalostí a chci získávat další zkušenosti. Samozřejmě hned poznáme jestli to myslíš vážně, nebo jsou to jenom prázdná slova...

Jestli si troufáš patřit k ESETu, dej mi vědět a já ti pošlu challenge. koukneme, co v tobě je :)

Tešíme se na tebe
Hany a Pentesters tým

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Když v roce 1987 dva mladí programátoři ze Slovenska, Peter Paško a Miroslav Trnka, napsali program pro detekci jednoho z prvních počítačových virů, ještě netušili, že právě začali psát historii jednoho z nejúspěšnějších antivirových programů na světě. Pojmenovali ho NOD32 - "Nemocnice na okraji disku", podle tehdy populárního československého seriálu. Pár let po sametové revoluci založili společně s jejich přítelem Rudolfem Hrubým společnost ESET.

To, co se původně jevilo jen jako „obývákový“ projekt tří kamarádů, je dnes nejhodnotnější slovenskou IT firmou, která svou technologií NOD32 chrání více než 100 milionů uživatelů po celém světě.

Přirozeně, nestalo se tak ze dne na den. Globální úspěch společnosti a její růst nastartoval v roce 1998 ziskem prvního stoprocentního hodnocení prestižního britského časopisu Virus Bulletin. V roce 2016 se společnost ESET stala první společností, která získala toto ocenění po 100-krát za stejný produkt.

Dnes firma vděčí za svůj úspěch více než 1400 zaměstnancům po celém světě - zviditelněn nárůst z 3 zaměstnanců v roce 1987 a 135 zaměstnanců v roce 2006. Téměř 700 z nich má sídlo na Slovensku, v hlavním sídle ESETu.
Velký důraz klademe na výzkum a vývoj. Kromě regionálních center budujeme i síť technologických center po celém světě - v současnosti dvanáct.

V průběhu expanze společnosti jsme zůstali věrni zásadám, na kterých jsme byli založení, a zůstáváme nezávislí i při zdolávání nových výzev.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

ESET Research Česká republika s.r.o.
Palachovo namesti 799/5
62500 Brno
http://www.eset.sk

Kontakt

Kontaktní osoba: Hana Kovaříková
E-mail: poslat životopis
ID: 3762267   Datum zveřejnění: 2.10.2019