EN SK

Staň sa súčasťou tímu vizionárov

Vytvárajme spolu budúcnosť kybernetickej bezpečnosti

Upratovač/ka

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
800 EUR/mesiacBonus: Výkonnostná prémia 2x ročne až do výšky 5 % zo zákl. mzdy vyplatenej za hodnotené obdobie (spravidla 6 mesiacov)
Hľadáme upratovača/čku na zabezpečenie čistoty našich vlastných priestorov počas pracovných dní. Jedná sa o prácu na trvalý pracovný pomer. Na pozícii vyžadujeme prax s upratovaním kancelárskych priestorov, schopnosť pracovať v tíme a príjemné vystupovanie. Upratovanie je zabezpečované počas pracovných hodín kolegov (približne 6:00 – 14:30). Jedná sa síce o zástup za dlhodobú PN, avšak nakoľko firma rastie, je veľmi pravdepodobné pokračovanie v spolupráci a dlhodobý pracovný pomer :).

Náplň práce :

  • Utieranie prachu v kanceláriách
  • Vysávanie kobercov v kanceláriách a na chodbách
  • Umývanie sklených plôch
  • Vynášanie košov na odpad
  • Udržiavanie čistoty v kuchynkách, vrátane čistoty elektrospotrebičov
  • Udržiavanie čistoty na toaletách
  • Vynášanie odpadov
  • Zastupovanie kolegýň podľa potreby

Požiadavky :

  • skúsenosť s upratovaním kancelárskych priestorov
  • schopnosť pracovať manuálne, fyzická zdatnosť
  • zodpovednosť, spoľahlivosť

Kontaktná osoba

Zuzana Jakubčeková

O ESETe

Spoločnosť ESET je globálnym lídrom v oblasti digitálnej bezpečnosti a je jedným z najväčších dodávateľov bezpečnostných riešení v Európskej únii. Zároveň je najväčšou a najoceňovanejšou IT firmou na Slovensku.

Už viac ako 30 rokov vyvíjame popredný softvér a služby zamerané na IT bezpečnosť a ochranu podnikov, kritickej infraštruktúry a domácností z celého sveta

Okrem vytvárania bezpečnostných riešení pre zákazníkov je našim cieľom aj aktívne prispievať k inovatívnej a zodpovednej spoločnosti v oblasti vzdelávania, vedyvýskumu.

Sme hrdým signatárom a ambasádorom Charty diverzity. Veríme, že vytváranie ohľaduplného prostredia, v ktorom sa všetci naši zamestnanci, cítia vítaní, je správnym krokom.

Viac sa o nás dozviete na našej stránke.

ID: 4813712  Datum zveřejnění: 22.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac