Produktový manažér fotovoltaických elektrární

ESMERO s.r.o.

Miesto práce
Hodonín, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
3 000 EUR/mesiacMzda závisí od pracovných skúseností uchádzača. Po skončení skúšobnej doby možnosť zvýšenia mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinovať aktivity v rámci spoločnosti, spolupráca s obchodným a technickým úsekom
- monitorovanie trhu FVE
- navrhovať a zapracovávať nové produkty
- príprava projektov fotovoltaických systémov na mieru
- spracovanie návrhov,
- výkresová dokumentácia
- riešenie správneho osadenie striech fotovoltaickými panelmi

- zaujímavé finančné ohodnotenie
- príjemné rodinné pracovné prostredie
- zázemie stabilnej stále rastúce firmy
- pravidelné firemné akcie a teambulding

Životopis nám prosím zasielajte na email : [email protected]
Oslovení budú len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Prax a skúsenosti v danom segmente

- samostatnosť, zodpovednosť
- zmysel pre detail
- dobrá znalosť práce na PC

Sme obchodno - stavebná spoločnosť ktorá "prenáša pohodu domova až k vám do záhrady".
Navrhujeme, vyrábame a realizujeme montáž originálnych hliníkových a drevených zimných záhrad, zastrešení, zasklievacích systémov a tieniacej techniky.
Nech sa páči, menší výber z našich realizácií:
ID: 4420387  Datum zveřejnění: 8.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac