Svářecí technik

ESSteel, s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.02.2018
Nabízený plat (hrubého)
38 000 - 43 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Doprovázení tvorby procesů v rámci procesního řetězce. Identifikace a evidence problémových listů. Analýza problémů v koordinaci s dalšími útvary. Prezentace výsledků a reporting. Práce s konstrukčními systémy ( Catia, DMU Navigator). Optimalizace svářecích přípravků, podpora při jejich vývoji a výrobě, korekce dle měrových protokolů. Programování a údržba svařovacích kleští Tecna. Svářečský dozor IWT, EWT, IWE, EWE. Materiálové a zkoušky svarů vizuální, pevnost, ultrazvuk. Znalost konstrukčních systémů, ultrazvukové zkoušky, UT2, čtení technické dokumentace a měrových protokolů, vyhodnocování, tvorba návodek, přenesení svarových bodů z dokumentace na díly.

Zaměstnanecké výhody, benefity

stravenky, příspěvek na ubytování

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1) a Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Ostatní znalosti

CATIA - pokročilý
SolidWorks - pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Manuální zdatnost, samostatnost, flexibilita, pečlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme team lidí zaměřených na poskytování špičkových služeb pro strojírenské firmy.
Společnost se zabývá prodejem hutního materiálu, výrobou konstrukcí a svařenců a sváření v ochranné atmosféře Mag, vč. dalších souvisejících činností.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců

Adresa společnosti

Essteel
Vodkova 135
29301 Mladá Boleslav

Kontakt

Kontaktní osoba: Pavel Jedlička
E-mail: poslat životopis
ID: 3272647   Datum zveřejnění: 27.12.2017