Stavebný tesár /Steel fixer Shutering Carpenter/

ETERNI NORGE AS

Miesto práce
Nórsko
Termín nástupu
13.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
180,- Nok/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na nových dlhoterminovych projektoch
- stavba drevených konštrukcií / tradične debnovanie
- šalovanie stien a stropov zo systémového debnenia Doka, Peri, Hunnebeck
- stavebné železiarske práce /vykonávajú sa štipcami alebo kľúčom/

- práca na trvalý pracovný pomer, na Nórsku pracovnú zmluvu
- výhodné platové podmienky
- dovolenka od 25-30 dní ročne / alebo práca na rotácie 8 týždňov práca 2 týždne voľno /
- ubytovanie zabezpečené, hradíte si sami.
- pracovné oblečenie

Informácie o výberovom konaní

Životopis v Anglickom jazyku poslite na [email protected]

Kontaktovať budeme výlučne len uchádzačov, ktorí budú spĺňať podmienky na pracovnú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Firma pôsobiaca na Nórskom stavebnom trhu v oblasti realizácie pozemných stavieb a rekonštrukcií.
Vykonáva novostavby a rekonštrukcie obytných, výrobných, administratívnych, obchodných priestorov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebný odbor

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nórsky jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- podmienkou je min 3- 5 ročná prax s odbornou prácou na stavbe
- čítanie a práca s technickým výkresom
- skúsenosť s prácou v Nórsku výhodou
- samostatnosť a spoľahlivosť
- dobré referencie / odporúčania od predchádzajúcich zamestnávateľov (písomne alebo rozhovor s predchádzajúcimi zamestnávateľami),

Eterni je vedúcou spoločnosťou v oblasti personálnych riešení v Nórsku. Pôsobíme v mnohých rôznych priemyselných odvetviach po celej krajine – ale vždy blízko k našim zákazníkom a zamestnancom.
www.eterni.no

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2544868  Datum zveřejnění: 20.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 180,- Nok/hodina