Produkcia - filetovanie, balenie a spracovanie rýb

ETERNI NORGE AS

Miesto práce
Nórsko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
18 - 20 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predtým, ako sa ryby dostanú do sveta, musia najprv opustiť náš spracovateľský závod: vypitvané, očistené a v správnej krabici.
Tu ste na rade vy!

Hľadáme pracovníkov na dočasnú aj trvalú prácu.
Hľadáme vás, ktorí ste dochvíľny, máte vysokú pracovnú morálku a ste v dobrej fyzickej kondícii.

Skúsenosti z podobnej práce sú výhodou, nie však podmienkou.

Pracovné úlohy
Zabíjanie rýb ( pitvanie )
Filetovanie rýb
Balenie rýb
Práca v sklade

Plat podľa tarify
Veľmi príjemné pracovné prostredie
Možnosť ubytovania

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:
[email protected] - pre komunikáciu v anglickom / nórskom jazyku
[email protected] - pre komunikáciu v anglickom / slovenskom jazyku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Závod na spracovanie rýb

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nórsky alebo anglický jazyk je výhodou.
Je potrebné mať vlastné auto kvôli flexibilite a odľahlejšiemu umiestneniu fabriky.

DÔLEŽITÉ:
Všetci zamestnanci musia získať schválenú previerku od Nórskeho úradu pre civilné letectvo!

Na podanie žiadosti o previerku nórskeho úradu pre leteckú bezpečnosť je potrebný výpis registra trestov! Uchádzači musia predložiť komplexné výpisy z krajín, v ktorých boli zaregistrovaní viac ako šesť po sebe nasledujúcich mesiacov počas posledných piatich rokov.

Eterni je vedúcou spoločnosťou v oblasti personálnych riešení v Nórsku. Pôsobíme v mnohých rôznych priemyselných odvetviach po celej krajine – ale vždy blízko k našim zákazníkom a zamestnancom.
www.eterni.no

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4592019  Datum zveřejnění: 2.6.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 18 EUR/hod.