Recepční - Dentální centrum Rosmarin

Eternus Dent s.r.o.

Místo práce
Dělnická 8, Praha 7-Holešovice, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
15 000 - 17 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme zubní klinika v pražských Holešovicích. Jsme malý tým (dva doktoři, dvě sestřičky, dentální hygienistka a recepční) a chtěli bychom se rozrůst o dalšího ,,parťáka,, na recepci.
Vaším úkolem bude objednávání pacientů telefonicky i osobně, vyřizování emailové komunikace, komunikace s kurýry a zubními laboratořemi. Neustálý kontakt s doktory a sestřičkami a plnění jejich případných proseb.
Každý den je jiný, každý náš pacient je jiný a občas je potřeba obrnit se velkou trpělivostí. Odměnou jsou pak spokojení a vděční pacienti, kteří dokáží ocenit naši práci a naše snažení.

POŽADUJEME:
Časovou flexibilitu - pokrytí recepce a směny si recepční domlouvají spolu
Samostatnost, proaktivitu, milé vystupování, trpělivost a zodpovědnost
Angličtinu slovem a písmem
Plnoletost – hmotná zodpovědnost za pokladnu

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
Pracovní smlouvu - poloviční úvazek
Dovolenou
Sick Days
Stravenkový paušál

Informace o náboru

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete nám životopis na níže uvedenou emailovou adresu. Rádi se pak s Vámi potkáme na osobním setkání (pohovoru), kde můžeme probrat veškeré detaily.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Office 365 - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme moderní zubní klinika, která je v provozu přes dva roky. Jsme klinika, která věnuje péči o zuby a péči o pacienty maximální úsilí.
Jsme na facebooku i instragramu jako Dentální centrum Rosmarin nebo navštivte naše webové stránky: www.dcrosmarin.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4570300  Datum zveřejnění: 3.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 15 000 Kč/měsíc