Reagujte bez životopisu

Technik výroby; příprava a koordinace zakázek; EKO Pardubice

ETHIC HR, s.r.o.

Místo práce
Pardubice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Příprava podkladů pro výrobu (výkresy, práce v AutoCAD – 2D, 3D).
Modifikace a úprava stávajících výrobků, včetně zajištění materiálové normy a výkresové dokumentace.
Zajištění předání již hotových výrobků.
Zpracování výrobních podkladů podle zadání.
Komunikace se zkušebnami, certifikačními úřady.
Vedení archivu příslušných certifikátů, zajištění platnosti certifikátů dle aktuální legislativy.
Komunikace s externími firmami, dodavateli.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí stabilní české společnosti, vstřícné a otevřené jednání, výborná pracovní a mezilidská atmosféra.
Motivující mzda a další firemní benefity.
Perspektivní zaměstnání.
Pracovní pozice je na HPP, vhodná i pro šikovného technicky zaměřeného absolventa SŠ či VŠ s kratší praxí.
Nástup možný ihned nebo dohodou.

Informace o náboru

Profil zaměstnavatele EKO Pardubice s.r.o.:

Úspěšná česká společnost se zaměřením na výrobu polypropylenových odlučovačů lehkých kapalin (odlučovače ropných látek), jímek, vodoměrných šachet, biologických septiků, lapáků tuků apod.

Sídlo a místo výkonu práce: Pardubice, Holandská 467.
Webové stránky společnosti: www.ekopardubice.cz.

Oslovila-li Vás naše nabídka a chcete se ucházet o tuto pracovní pozici, zašlete nám svůj životopis na uvedený kontakt společnosti ETHIC HR.

Tento předvýběr vhodných uchazečů realizuje společnost ETHIC HR.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

výroba plastových výrobků

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
AutoCAD - Mírně pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Znalost čtení výkresové dokumentace.
Aktivní dovednost práce v AutoCAD.
Ochota učit se.
Komunikační dovednosti.
Organizační dovednosti, zodpovědnost, spolehlivost, loajalita.
Odolnost vůči stresu.
Logické myšlení a zájem řešit samostatně zadané úkoly.
Místo bydliště Pardubice nebo blízké okolí.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ETHIC HR je českou personální a poradenskou společností, která si klade za cíl poskytovat firmám komplexní služby a individuální přístup v oblasti personálního řízení a bezplatné poradenství všem uchazečům o zaměstnání bez rozdílu jejich kvalifikace, zaměření, dosavadní praxe a pracovních zkušeností.
ID: 4251122  Datum zveřejnění: 1.2.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc