Projektant vodovodů a kanalizací (s praxí); Recprojekt

ETHIC HR, s.r.o.

Místo práce
Pardubice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsícZákladní měsíční mzda 40-50 tis + nadstandardní prémie a další odměňování v přímé vazbě na osobní výkon, iniciativu a přidanou hodnotu. Autorizace a praxe v oboru VH staveb budou náležitě a ke spokojenosti vybraného uchazeče ohodnoceny.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Aktivní účast na tvorbě návrhů zajímavých vodohospodářských staveb.
Tvorba projektové dokumentace (samostatně nebo ve spolupráci s dalšími zkušenými projektanty).
Odborné řešení a vedení projekčních úkolů ve všech stupních přípravy stavby.
Komunikace s investory v průběhu navrhování staveb.
Účast na řešení problémů v průběhu správních řízení.
Odborné vedení a předávání zkušeností začínajícím projektantům.

Výsledkem Vaší práce bude v termínu a správně vypracovaný projekt dle požadavků zadavatele.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Perspektivní pracovní pozice v úspěšné a moderně smýšlející společnosti, která má v oboru
dobré jméno a skvělé výsledky.
Firemní zázemí, příjemné pracovní prostředí.
Empatické vedení firmy, vstřícní a spolehliví spolupracovníci, zkušený tým projektantů.
Odborný růst a přímá účast na plánování a realizaci VH staveb.
Férový přístup.
Flexibilní pracovní doba, možnost individuálního nastavení pracovní doby.
5 týdnů dovolené, další firemní benefity.
Nástup možný ihned nebo dohodou.

Informace o náboru

Jste vlastníkem autorizace pro vodohospodářské stavby nebo je to Váš záměr?

Profil zaměstnavatele RECPROJEKT:

Projekční a inženýrská kancelář. Návrhy a realizace vodohospodářských staveb (např. vodovody, úpravny vod, kanalizace, čistírny odpadních vod, rybníky, protipovodňová opatření, revitalizace vodních toků a mnohé další projekty. Projekty staveb na míru, a to od studie až po realizační dokumentaci, včetně zajištění povolení, dotací a dozorů staveb.

Sídlo a místo výkonu práce: Fáblovka 404, Pardubice.
Webové stránky společnosti: www.recprojekt.cz.

Oslovila-li Vás naše nabídka a chcete se ucházet o tuto pracovní pozici, zašlete nám svůj životopis na uvedený kontakt společnosti ETHIC HR.

Tento předvýběr vhodných uchazečů realizuje společnost ETHIC HR.

Výběrový pohovor se uskuteční v sídle společnosti RECPROJEKT, Pardubice.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Projekční a inženýrská kancelář - vodohospodářské stavby

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
CAD - Pokročilý

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Odborné znalosti v oblasti vodovodů a kanalizací.
Osobní zaujetí a odborný zájem o danou oblast.
Jste “srdcař“, projektant s praxí.
Iniciativa, zdravý selský rozum, projektový přístup.
Adekvátní dovednost jednat s představiteli investorů a obchodních partnerů.
VŠ/VOŠ/SŠ, zaměření na vodohospodářské stavby.
Aktivní znalost CAD systémů.
Ochota učit se.
ŘP sk. B.
Bydliště Pardubice nebo v rozumné dojezdové vzdálenosti.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ETHIC HR je českou personální a poradenskou společností, která si klade za cíl poskytovat firmám komplexní služby a individuální přístup v oblasti personálního řízení a bezplatné poradenství všem uchazečům o zaměstnání bez rozdílu jejich kvalifikace, zaměření, dosavadní praxe a pracovních zkušeností.
ID: 4251127  Datum zveřejnění: 1.2.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc