Dělník ve výrobě - Most

Etimos Human s.r.o.

Místo práce
Most, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
09.09.2018
Mzdové podmínky (brutto)
20500,- plus příplatky a prémie

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho zákazníka hledáme pracovníky na pozici dělník ve výrobě.
- nutná fyzická zdatnost, dobrý zrak a zdravotní stav
- mzda od 21 000/měsíc, bonusy, příspěvek na dopravu 700,- Kč, zákonné příplatky
- prům. hrubá mzda 23 000,-
- stravenky 50 Kč
- nepřetržitý provoz, 8 nebo 12ti hodinové směny
- jedná se o práci fyzicky náročnou v hlučném a prašném prostředí
- pracovní smlouva
Místo výkonu práce: Most

Zaměstnanecké výhody, benefity

stravenky 50 Kč / den
příspěvek na dopravu 700 Kč

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Firma vyrábí hliníkové hlavy do motorů aut

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme pracovní agentura působící v ČR a okolních státech. Více na www.etimoshuman.cz
ID: 3484545  Datum zveřejnění: 4.9.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20500,- plus příplatky a prémie