Montážní dělník - operátor (ubytování zdarma)

Etimos Human s.r.o.

Místo práce
Hodějice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
09.09.2018
Mzdové podmínky (brutto)
75 Kč / hod plus příplatky a prémie

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme pracovníky na pozici Montážní dělník - operátor výroby.

Náplň práce :

- výroba plastových a hliníkových oken a dveří, 2 směnný provoz, vhodné i pro absolventy

Požadujeme :

- manuální zručnost

- schopnost montovat podle jednoduchého montážního plánu

- spolehlivost a pracovitost, samostatnost a ochota učit se novým věcem

- vzdělání nerozhoduje

Nabízíme :

- nadstandardní mzdové ohodnocení cca 20.000-32 000 Kč/měsíc

- pro zaměstnance ze vzdálených regionů možnost ubytování zdarma

- svozová doprava - směr Nesovice, Bučovice, Slavkov a směr Lovčice, Žarošice, Slavkov

- 13. plat
- 5 týdnů dovolené
- dotované stravování
- dlouhodobou práci
- práci v příjemném a moderním prostředí
Místo výkonu práce : Slavkov u Brna
Nástup : ihned

Zaměstnanecké výhody, benefity

-ubytování zdarma
- 13. plat

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Firma se zabývá výrobou oken

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme pracovní agentura působící v ČR a okolních státech. Více na www.etimoshuman.cz
ID: 3484554  Datum zveřejnění: 4.9.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 75 Kč / hod plus příplatky a prémie