Montážní dělník - operátor

Etimos Human s.r.o.

Místo práce
Dobříš, Česko, Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
09.10.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného zákazníka ve strojírenském odvětví hledáme zaměstnance na pozici:

Nabízíme:

- plně hrazené ubytování
- svozová autobusová doprava zdarma z Příbrami - Obořiště, Stará Hut´- Voznice
- dlouhodobé a stabilní zaměstnání
- ubytování 2-4 lůžkové pokoje. Max 20 min pěšky od firmy
- stravenky 50 Kč
- práce v hale v čistém prostředí
- 25 dnů dovolené

Náplň práce:

- montáž malých bagrů a nakladačů
- manuální práce na lince v časovém taktu
- práce ve dvou směnném provozu (ranní, odpolední) a třísměnném provozu
7,75 hodin / 5 dní týdnu, 30 min přestávka po 4,5 hodinách práce

Požadujeme:

- manuálně zručné lidi, které baví a zajímá práce ve výrobě
- zdravotně způsobilé členy výrobního týmu
- dochvilné a spolehlivé pracovníky

Mzda: od 19 000kč do 34 000kč

Místo výkonu práce: Dobříš

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Nadnárodní společnost zabývající se výrobou nakladačů a bagrů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme pracovní agentura působící v ČR a okolních státech. Více na www.etimoshuman.cz
ID: 3507047  Datum zveřejnění: 3.10.2018