IOS Developer

Etnetera a.s.

Miesto práce
Košice, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihned

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jsi iOS vývojář i nadšenec? Své zkušenosti chceš dále rozvíjet na velkých projektech? Rád pomůžeš méně zkušenému kolegovi a zároveň Tě motivují znalosti zkušenějších?

Jsme Etnetera Mobile, mobilní & VR divize české vývojářské firmy Etnetera a.s. Parta kluků, jejichž průměrný věk je 27 let. Fanoušci design thinkingu, agilu a pečlivého testování. Doufáme, že i tví budoucí kolegové. Jak to poznat? Udělej si náš fofr test!

Check & list vzájemné chemie:
- Máš zkušenost 2 a více let s vývojem mobilních aplikací.
- Chceš programovat v nejmodernější jazycích (Swift) na velkých mezinárodních projektech.
- Baví Tě, když je tvoje práce vidět. Máme za sebou technologicky náročný vývoj sázkové aplikace pro Fortunu, graficky vymazlenou tabletovou aplikaci pro podporu prodeje Škoda Auto nebo aplikaci O2 TV. Dostaneš se lidem do kapes, rukou i hlav – naše aplikace mají přes 20 milionů stažení.
- Žiješ pro (mobilní) technologie a nebojíš se novinek. Chceš si v práci zkoušet programováni pro chytré hodinky, televize, Chromecast, augumentovanou a virtuální realitu.
- Rád se učíš. Protože je pro nás vzdělávání zásadní týmová hodnota, pořádáme interní i externí eventy zaměřené na sdílení know-how. Chceme, aby ses jich účastnil s námi.
- Jsi zaměřený nejen na kvalitní výsledek výkon, ale i na samotný proces. Budeš s námi dělat codereviews a obhajovat svůj kód.

Zamestnanecké výhody, benefity

Ty & my. Těš se na:
Výplatu na účet, jasně. Platební stravenkovou kartu, Multisportku, příspěvek na jazykové vzdělávání a další benefity, ze kterých si vybereš dle své preference. Počítač a telefon, který si vybereš. Polohovací stůl, sluchátka, externí monitor, všechno pro tvůj maximální komfort.

Velkou porci vzdělání. Pravidelně spolu vyrážíme na meet-upy mobilních vývojářů mDevTalk, které s Avastem a Ackee spoluorganizujeme. Jsme partneři konference mDevCamp a součástí skupiny Etnetera Group, která pořádá festival exponenciálních technologií Future Port Prague. Náš tým pořádá Etnetera Mobile Academy.

Příjemnou atmosféru v kanclu. Potřebuješ relax? Pozoruj 5 minut rybičky, podrbej pod stolem psa svého kolegy nebo upusť páru u NHL na Xboxu.

Zdravou dávku svobody. Naše vztahy stojí na důvěře. Proto není problém se domluvit na home officu, zkrácených úvazcích nebo dalších individuálních požadavcích.

Jedinečnou kulturu plnou společných zážitků, na úrovní týmu i firmy. Pravidelně spolu snídáme, vyrážíme na hory nebo ferraty, grilujeme ve Stromovce. Nekončíme u vánočního večírku nebo firemních narozenin. V létě výroba pořádá DevDay, v září jezdíme na Offline, na podzim plesáme.

Zajímá Tě Etnetera? Ozvi se nám!

Informácie o výberovom konaní

V případě jakéhokoliv dotazu mne můžete kontaktovat na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Etnetera a.s. patří mezi přední české dodavatele ucelených e-business řešení a vlastních technologií. Etnetera a.s. navrhuje a vytváří intranety, extranety, weby, portály, internetové platební systémy a informační systémy s www rozhraním.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Etnetera a.s.
Jankovcova 1037/49
170 00 Praha 7
http://www.etnetera.cz

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavla Jiroušková
Tel.: +420723753317
E-mail: poslať životopis
ID: 3777339   Datum zveřejnění: 2.10.2019