Pracovník obsluha pracovného stroja 11,86 eur/ hod

EU recruitment s.r.o.

Miesto práce
Írsko
11,86 EUR/hod.8 hodinový pracovný úväzok ,nadčas 17.75eur/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník na obsluhu pracovného stroja . Potrebné skúsenosti s vedením pracovného stroja viac info na www.eurecruitment.sk Anglický jazyk na úrovni B1- potrebné dohovoriť sa

• Írska pracovná zmluva, nie agentúra, dlhodobý pracovný pomer
• Týždenná mzda
• Ubytovanie zabezpečení zamestnávateľ
• Zabezpečené vybavenie všetkých potrebných dokladov na prácu v
Írsku
• Vyzdvihnutie na letisku zdarma

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Náš klient zastrešuje širokú oblasť dodávania hovädzieho, jahňacieho mäsa do viac ako 30 krajín. Spoľahlivý zamestnávateľ, ktorý sa stará o svojich zamestnancov. V Irsku má viac pobočiek, kde zamestnáva ľudí z viac ako 20 krajín sveta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B, T

Počet rokov praxe

2

www.eurecruitment.sk Ak hľadáte prácu v Irsku, pomôžeme Vám nájsť pracovné uplatnenie u overených zamestnávateľov. Spolupráca v Irsku je vybudovaná na základe osobnej pracovnej skúsenosti v ponúkanej firme.
Pomôžeme Vám s Vašou relokáciou, sme s Vami v kontakte počas Vašej cesty, dáme Vám potrebné informácie ohľadom cestovania a samozrejme zabezpečíme Vám v spolupráci s firmou všetky potrebné kroky nevyhnutné pre Váš úspešný štart v Irsku.
ID: 4352514  Datum zveřejnění: 16.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 11,86 EUR/hod.