Можливість для людей з України

Pracovník do výroby – spracovanie kože Írsko 11,30eur/hod nadčas 16,95eur/hod

EU recruitment s.r.o.

Miesto práce
Ireland
Termín nástupu
ASAP
11,3 EUR/hod.• 11,30 Eur/brutto/hod. • nadčas 16,95 Eur/brutto/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca na oddelení spracovania kože z hovädzieho a ovčieho dobytka
• Práca spojená s prípravou kože na jej ďalšie spracovanie,
konzervácia kože, solenie
• Príprava na uskladnenie a následné skladovanie a expedovanie koží
• Práca je fyzicky náročná , vhodná len pre mužov

Írska pracovná zmluva
Ovládanie anglického jazyka nie je potrebné
Možnosť zvýšenia mzdy po 6 mesiacoch
Pomoc pri vybavení potrebných dokladov v Írsku
Po roku možnosť vrátenia daní

Informácie o výberovom konaní

Írska pracovná zmluva, nie agentúra, dlhodobý
pracovný pomer
• Týždenná mzda
• Ubytovanie zabezpečení zamestnávateľ
• Zabezpečené vybavenie všetkých potrebných
dokladov na prácu v Írsku
• Vyzdvihnutie na letisku zdarma

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Náš klient zastrešuje širokú oblasť dodávania hovädzieho, jahňacieho mäsa do viac ako 30 krajín. Spoľahlivý zamestnávateľ, ktorý sa stará o svojich zamestnancov. V Irsku má viac pobočiek, kde zamestnáva ľudí z viac ako 20 krajín sveta.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Potravinárstvo

www.eurecruitment.sk Ak hľadáte prácu v Irsku, pomôžeme Vám nájsť pracovné uplatnenie u overených zamestnávateľov. Spolupráca v Irsku je vybudovaná na základe osobnej pracovnej skúsenosti v ponúkanej firme.
Pomôžeme Vám s Vašou relokáciou, sme s Vami v kontakte počas Vašej cesty, dáme Vám potrebné informácie ohľadom cestovania a samozrejme zabezpečíme Vám v spolupráci s firmou všetky potrebné kroky nevyhnutné pre Váš úspešný štart v Irsku.
ID: 4538848  Datum zveřejnění: 15.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 11,3 EUR/hod.