Pracovník do výroby - bitúnok

EU recruitment s.r.o.

Miesto práce
Írsko
12,7 EUR/hod.Nadčas je platený 19,05eur/hod. týždenný pracovný čas je 40hod a každá hodina nad 40 je považovaná za nadčas.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aj bez skúsenosti

• Vrátenie peňazí za letenku po 3 odpracovaných mesiacoch
Írska pracovná zmluva
• Pracuje sa od pondelku do piatku, možnosť nadčasov
• Možnosť kariérne rásť ak máš chuť učiť sa a pracovať

Všetky potrebné informácie Vám poskytnem osobne, alebo telefonicky. Pracovala som v danej firme priamo v Irsku 2 roky a moja spolupráca naďalej pokračuje.
Ubytovanie Vám zamestnávateľ zabezpečí, platenie ubytovania je na Vás.
Pomoc pri vybavovaní PPS - potrebné na prácu v Irsku.
Vyzdvihnutie v Dubline na letisku bezplatne.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Náš klient zastrešuje širokú oblasť dodávania hovädzieho, jahňacieho mäsa do viac ako 30 krajín. Spoľahlivý zamestnávateľ, ktorý sa stará o svojich zamestnancov. V Írsku má viac pobočiek, kde zamestnáva ľudí z viac ako 20 krajín sveta.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

www.eurecruitment.sk Ak hľadáte prácu v Irsku, pomôžeme Vám nájsť pracovné uplatnenie u overených zamestnávateľov. Spolupráca v Irsku je vybudovaná na základe osobnej pracovnej skúsenosti v ponúkanej firme.
Pomôžeme Vám s Vašou relokáciou, sme s Vami v kontakte počas Vašej cesty, dáme Vám potrebné informácie ohľadom cestovania a samozrejme zabezpečíme Vám v spolupráci s firmou všetky potrebné kroky nevyhnutné pre Váš úspešný štart v Irsku.
ID: 4542493  Datum zveřejnění: 9.2.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 12,7 EUR/hod.