Obchodní manažer bezpečnostní služby

Euro guard s.r.o.

Místo práce
Litevská 1174/8, Praha 10-Vršovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 48 000 Kč/měsícMzda je složena ze základní paušální částky a procent ze získané zakázky.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Příjmeme pracovníka pro získávání nových obchodních aktivit pro společnost působící v oblasti bezpečnostních služeb.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příjemné pracovní prostředí, dobrý kolektiv, služební automobil i k soukromým účelům, technické vybavení potřebné pro výkon činnosti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

bezpečnostní služba

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

A

Praxe na pozici/v oblasti

Obchodní manažer, obchodní zástupce

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Komunikativnost, orientace v oboru.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zabýváme se tvorbou bezpečnostních studií pro domácíi zahraniční subjekty. Jsou v nich optimálně skloubeny dílčí obory bezpečnosti, které dokážeme realizovat buď jako komplexní projekt ušitý na míru potřebám zadavatele, nebo i jednotlivě. Jsme středně velká společnost a své služby poskytujeme zákazníkům na celém území České republiky od roku 2011.
ID: 4534474  Datum zveřejnění: 8.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc