Reagujte bez životopisu

GWH Inštalatér do Rakúska, rakúska pracovná zmluva

EURO LABORA, s. r. o.

Miesto práce
Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
13,09 - 14,62 EUR/hod.vyučený inštalatér - 14,62€ / brutto+ 26,40 € nezdanené diéty za odpracovaný deň a + 15 € príspevok na ubytovanie za odpracovaný deň nevyučený inštalatér - 13,09 + brutto+ 26,40 € nezdanené diéty za odpracovaný deň a + 15 € príspevok na ubytovanie za odpracovaný deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našich rakúskych klientov hľadáme inštalatérov na prácu v novostavbách alebo rekonštrukciách. Ide o rôzne inštalatérske práce po celom Rakúsku. Ponúkame dlhodobú spoluprácu. Práca vhodná aj pre partie, stačí, ak jeden z partie ovláda nemecký jazyk.

Práca na rakúsku pracovnú zmluvu
Dlhodobá práca
Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
Nárok na 13. a 14. plat
Podpora od nášho tímu

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu nám prosím pošlite Váš životopis, najlepšie aj s fotografiou, a výučný list na našu e-mailovú adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pre našich rakúskych klientov hľadáme inštalatérov. Práca je po celom Rakúsku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Inštalatér

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

-Vlastný automobil výhodou
- komunikatívna nemčina
- prax ako inštalatér

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo pre overených klientov z Rakúska a Nemecka. Ponúkame a zároveň očakávame serióznu a dlhodobú spoluprácu založenú na vzájomnej dôvere.

M. R. Štefánika 167/16
017 01 Považská Bystrica

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3912554  Datum zveřejnění: 21.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 13,09 EUR/hod.