Pracovníci do výroby/ Nemecko

Euro Labora s.r.o.

Miesto práce
21368 Dahlem, Nemecko
10,45 EUR/hod.10,45 € brutto na hodinu, plus 20, 00€ v čistom diéty na deň.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* výroba a plnenie potravinárskych výrobkov
* kontrola kvality vychystaného tovaru
* dokumentácia pracovných postupov
* dodržiavanie hygienických požiadaviek, bezpečnosť pri práci

podpora od nášho tímu počas vycestovania
zabezpečené ubytovanie
NEMECKÁ PRACOVNÁ ZMLUVA, nemecké sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie

Ubytovanie zabezpečené, cena ubytovania cca 400€ - 450 € / mesiac.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Pre nášho klienta hľadáme pomocníkov do výroby pre potravinársky priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

* je potrebný vlastný automobil
* je potrebná komunikatívna nemčina
* práca na zmeny

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo pre overených klientov z Rakúska, Nemecka a Holandska. Ponúkame a zároveň očakávame serióznu a dlhodobú spoluprácu založenú na vzájomnej dôvere.
ID: 4002771  Datum zveřejnění: 7.7.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 10,45 EUR/hod.