Operátor CNC stroja Nemecko, bez znalosti nemeckého jazyka

EURO LABORA, s. r. o.

Miesto práce
Northeim, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
10,45 EUR/hod.10,45 € brutto na hodinu, plus 20, 00€diéty na deň.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha CNC strojov, obsluha CNC frézky alebo ohýbačky - kontrola kvality vyrábaných výrobkov, odstraňovanie chýb, výmena nástrojov - iba obsluha strojov bez programovania, práca s manipulačným náradím. Výroba sériových dielov pre automobilový priemysel. Práca na 3 smeny. Vítaní sú aj uchádzači, ktorí majú málo skúseností.

podpora od nášho tímu počas vycestovania
zabezpečené ubytovanie
NEMECKÁ PRACOVNÁ ZMLUVA, nemecké sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie

Ubytovanie zabezpečené, cena ubytovania cca 400€ - 450 € / mesiac.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pre nášho klienta hľadáme CNC operátorov. Práca je v Nemecku v meste Northeim.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

je potrebný vlastný automobil. Práca aj bez znalosti nemeckého jazyka.

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo pre overených klientov z Rakúska a Nemecka. Ponúkame a zároveň očakávame serióznu a dlhodobú spoluprácu založenú na vzájomnej dôvere.

M. R. Štefánika 167/16
017 01 Považská Bystrica

Kontakt

Kontaktní osoba: Lenka Holienčíková
E-mail: poslat životopis
ID: 4002771  Datum zveřejnění: 4.6.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 10,45 EUR/hod.