Elektrikári Rakúsko

Euro Labora s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
14,62 EUR/hod.Plus diéty 26,40 € na deň a príspevok na ubytovanie 15€ na deň. Podľa platnej legislatívy máte nárok aj na 13. a 14. plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu v Rakúsku pre elektrikárov na rôznych projektoch - či už ide o bytovú, stavebnú alebo priemyselnú inštaláciu alebo zapájanie rozvodových skríň. Práca je v rôznych častiach Rakúska.

- práca na rakúsku pracovnú zmluvu
- zabezpečené ubytovanie
- nárok na 13. a 14. plat
- stabilné zamestnanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pre nášho klienta hľadáme elektrikárov na prácu v rôznych častiach Rakúska.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

elektrikár, elektrotechnik

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Je potrebné ovládať nemčinu a mať vlastný automobil.

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo pre overených klientov z Rakúska, Nemecka a Holandska. Ponúkame a zároveň očakávame serióznu a dlhodobú spoluprácu založenú na vzájomnej dôvere.
ID: 4099366  Datum zveřejnění: 9.6.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 14,62 EUR/hod.