Špecialista ľudských zdrojov

Euro Planit s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie Human Resources v spoločnosti
- Riešenie personálnych problémov a potrieb
- Organizácia a vedenie výberových procesov
- Správa benefitov a odmeňovania
- Analýza trhu práce, platov, konkurencie, návrhy na zlepšenie
- Reporting, plánovanie, hodnotenie výsledkov
- Osobnostný rozvoj zamestnancov, nastavenie a realizácia systému vzdelávania zamestnancov
- Realizácia interných aktivít spoločnosti, spolupráca s marketingovým oddelením, podieľanie sa na organizácii eventov a teambuildingových aktivít

- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- 13. Plat
- Možnosť sebarealizácie
- Firemné akcie, teambuildingy
- Ostatné benefity budú prezentované na pohovore

V prípade záujmu pošlite životopis v slovenskom jazyku na adresu: [email protected]
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie vopred ďakujeme!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti dodávky produktov a služieb pre stavebníctvo.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

psychológia, andragogika, personálny manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Dynamický špecialista, ktorý hľadá priestor na sebarealizáciu
- Podmienkou je znalosť, skúsenosti, prax na obdobnej HR pozícii
- Výborné komunikačné, prezentačné a rozhodovacie schopnosti
- Proaktivita, sledovať HR trendy a chuť neustále sa vzdelávať

Dutch personal agency providing complex services on the labour market. Company is acting from year 2000 on Holland and German market and in year 2008 opened a branch in Slovakia

Company is the holder of mediation work licence.
(AA/2009/43600/14200/OISS)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov