HR manager

Euro Planit s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava a realizácia stratégie a personálnej politiky
- zodpovednosť za personálnu agendu spoločnosti podľa platnej legislatívy
- plánovanie a analýza personálnych potrieb spoločnosti
- nastavenie systémov odmeňovania, hodnotenia a vzdelávania a zodpovednosť za ich dodržiavanie
- organizácia výberových procesov podľa aktuálnych potrieb spoločnosti
- poradenstvo v otázkach HR
- zodpovednosť za nábor a výber zamestnancov a ich následnú adaptáciu
- zodpovednosť za plánovanie a organizovanie HR marketingových aktivít ohľadom brandingu a pod.
- rozvoj a vzdelávanie zamestnancov
- pravidelný reporting

- budú odprezentované na osobnom pohovore

V prípade záujmu pošlite životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku na adresu: [email protected].
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie vopred ďakujeme!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Naším klientom je medzinárodná spoločnosť v oblasti stavebníctva.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- výborné komunikačné, organizačné a riadiace schopnosti
- preukázateľná predchádzajúca pracovná skúsenosť na obdobnej pozícii min 5 rokov
- precíznosť, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, dynamickosť, flexibilita, spoľahlivosť,samostatnosť
- výborné komunikačné, prezentačné a rozhodovacie schopnosti
- aktívna znalosť anglického jazyka

Dutch personal agency providing complex services on the labour market. Company is acting from year 2000 on Holland and German market and in year 2008 opened a branch in Slovakia

Company is the holder of mediation work licence.
(AA/2009/43600/14200/OISS)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3211285  Datum zveřejnění: 10.10.2017