Front end Developer

Euro Planit s.r.o.

Miesto práce
Holandsko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme Front End Developera do Holandska.

Čo bude Vašou náplňou práce?

- Optimalizovať a implementovať UX
- Identifikovať problémy, riešiť ich a zavádzať opatrenia, aby sa zabránilo vzniku opätovných problémov
- Sledovať trendy v nových technológiách a držať krok s kolegami
- Zodpovednosť za zabezpečenie každodennej kontinuity v procese vývoja a riadenia pracovného zaťaženia pre
seba aj pre svojich kolegov
- Zodpovednosť za hodnotenie kódov, testovanie vývoja a nepretržitú integráciu

- veľmi inšpiratívne a motivujúce pracovné prostredie;
- veľa flexibility a slobody v každodennej práci;
- konkurenčný plat založený na vašich vedomostiach a pracovných skúsenostiach

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Holandský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Aké sú hlavné požiadavky?

- Máť aspoň 5 rokov skúseností ako vývojár Front-end / JavaScript
- Plynulá angličtina (C1 alebo C2);
- Rozumiete pojmom ako je HTML5, ES6, PostCSS, Angular 2, API offline, Web Components
- Máte vedomosti o SPA, Typescript
- Tiež by ste mali rozumieť technikám ako je : C # / .NET, ASP.NET, MVC, SQL Server, T-SQL, Azure a PowerBI;
- Veľkou výhodou je ak máte skúsenosti s Agile a / alebo SCRUM;
- Znalosť nemeckého jazyka- výhodou

Dutch personal agency providing complex services on the labour market. Company is acting from year 2000 on Holland and German market and in year 2008 opened a branch in Slovakia

Company is the holder of mediation work licence.
(AA/2009/43600/14200/OISS)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3300895  Datum zveřejnění: 6.3.2018