Skladník/-ce (i bez VZV průkazu)

Euro Pool System CZ s.r.o.

Místo práce
Hněvotín: Technology Park Olomouc, Na Statkách, 783 47, Olomoucký kraj, Olomouc
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte nové zaměstnání? Chtěli byste chodit do práce rádi a mít kolem sebe dobrou partu lidí? A rádi byste pracovali v novém a moderním prostředí mezinárodní společnosti? Pojďte pracovat k nám do Euro Pool System :) Aktuálně hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Skladník/ce a to i bez zkušenosti a nutnosti vlastnit VZV průkaz.

Co bude vaší náplní práce Skladníka/ce?
• Práce uvnitř skladu, kde budete vydávat, naskladňovat a připravovat zboží (obalový materiál - plastové bedýnky) na celopaletách pomocí manipulační techniky
• Práce ve 2směnném provozu
• Směny jsou u nás ranní a odpolední (Po-Pá) - ty se střídají po týdnu
• Nástupní den podle vašich preferencí - možnost nástupu ihned

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jaké benefity u nás budete mít?
• 100 Kč stravenka
• 5 týdnů dovolené
• Vánoční dárek ve formě dárkových poukázek 2000Kč
• 4x za rok pro každého zaměstnance poukaz na masáž
• Hrazené vstupy do bazénu v Olomouci
• Nadstandartní příplatky za práci přesčas
• Příspěvek na penzijní pojištění
• 1x za rok firemní párty
• Odměnu za dobré výsledky společnosti
• Odměnu za doporučení nového zaměstnance
• Zcela zdarma káva a čaj
• Kurzy anglického jazyka na pracovišti

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

doprava, logistika

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Nutná možnost vlastní dopravy do místa pracoviště

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Euro Pool System je rychle rostoucí mezinárodní společnost, která je v Evropě špička v oblasti poskytování pronájmu vratných obalů pro největší a nejvýznamější obchodní potravinářské řetězce.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců

Golčova 486
148 00 Praha 4
ID: 2560812   Datum zveřejnění: 16.4.2018