Skladník/-ce (i bez VZV průkazu - průměrně 20.000 Kč/měsíc čistého po zkušební době, pravidelné ranní a odpolední směny a super benefity!)

Euro Pool System CZ s.r.o.

Místo práce
VGP Park, Hněvotín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete mít super příjem, benefity a pravidelné směny? Pojďte pracovat k nám do Euro Pool System, předního poskytovatele vratných obalů pro nejznámější obchodní řetězce!

Co bude vaší náplní práce Skladníka/ce?
• Práce uvnitř skladu, kde budete vydávat, naskladňovat a připravovat zboží (obalový materiál - plastové bedýnky) na celopaletách pomocí manipulační techniky
• Práce ve 2směnném provozu
• Směny jsou u nás ranní a odpolední (Po-Pá) - ty se střídají po týdnu

Smlouva na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na neurčito
Místo výkonu práce: Technology Park Olomouc – průmyslová zóna Hněvotín, Na Statkách 581, 783 47, Olomouc - Slavonín
NUTNOST VLASTNÍ DOPRAVY DO PRÁCE!

Zaměstnanecké výhody, benefity

• benefitní systém Cafeterie (12.000 Kč/rok)
• 100 Kč stravenka
• 5 týdnů dovolené
• Zcela zdarma káva a čaj
• 4x za rok pro každého zaměstnance poukaz na masáž
• Nadstandartní příplatky za práci přesčas
• 1x za rok firemní párty
• Prací gel zdarma
• Odměnu za doporučení nového zaměstnance

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

doprava, logistika

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Český (nebo slovenský) jazyk na komunikativní úrovni
• Fyzická zdatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Euro Pool System je rychle rostoucí mezinárodní společnost, která je v Evropě špička v oblasti poskytování pronájmu vratných obalů pro největší a nejvýznamější obchodní potravinářské řetězce.

Informujeme Vás, že v rámci výběrového řízení bude naše společnost Euro Pool System CZ s.r.o., IČ 242 25 533, se sídlem Golčova 486, Praha 4 – Kunratice, tel: +420 771 225 768, email: [email protected] zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem výběru vhodného zaměstnance a sjednání smlouvy na aktuálně inzerovanou pozici. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze v rozsahu nezbytném pro provedení opatření zahrnující vzájemná jednání a vyhodnocení ze strany naší společnosti před sjednáním pracovní smlouvy. Mezi tyto zpracovávané osobní údaje patří jméno a příjmení, datum narození, bydliště, e-mailová adresa, vzdělání a dosavadní pracovní zkušenosti. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze po dobu výběrového řízení, které jistě nepřekročí 6 měsíců. Při zpracování Vašich osobních údajů dostatečně zabezpečíme jejich ochranu a nebudeme je předávat žádné jiné právnické ani fyzické osobě. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás dále informujeme, že máte právo na přístup ke svým osobním údajům u naší společnosti, dále máte právo požadovat opravu, výmaz nebo omezení zpracování Vašich osobních údajů a máte také právo vznést u naší společnosti námitku ohledně zpracování Vašich osobních údajů. Státním dozorovým úřadem pro oblast ochrany osobních údajů je Úřad pro ochranu osobních údajů (www.uoou.cz), na který se také můžete obrátit se stížností.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3562701  Datum zveřejnění: 29.8.2019