32 000 - 38 000 CZK

Automechanik (od 32.000 Kč)

EUROMASTER - K.A.L.T. Pneu a.s.

Místo práce
Pardubice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou, možno ihned
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme energického, komunikativního kolegu, kterého baví práce s automobily a chce se této profesi i v budoucnosti zdokonalovat. U nás si zakládáme na práci v týmu, pomáháme si a v obtížných případech společně konzultujeme další kroky. Mezi nejčastější úkoly, které by jste u nás řešili by patřilo zkontrolování vozidla, diagnostika závady a návrh opravy na její odstranění. K ruce Vám bude vždy přijímací technik, který Vám bude vždy a se vším nápomocen.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám můžeme nabídnout:

Práci na HPP ve společnosti s vysokou prestiží na trhu
Odpovídající mzdové ohodnocení + bonusové složky za splnění cílů
Osobní rozvoj
Odměny za věrnost, či doporučení nových kolegů
Stravenky
Možnost čerpat až 3 sick days
Zvýhodněný tarif na volání i pro Vaši rodinu
Firemní akce v rámci teambulidingu
Příspěvek na pojištění odpovědnosti
Příspěvek na dojíždění do zaměstnání
Šéfa, kterého bude vždy zajímat to, jak jste spokojeni.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

20.9.2019 (zbývají ještě 2 dny)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Auto-moto

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- prokazatelné zkušenosti v oboru
- zodpovědnost, pečlivost, slušné vystupování
- týmového hráče
- ochotu se v oboru dál vzdělávat

Výhodou bude, pokud budete mít zkušenost s prováděním geometrií, servisem klimatizací či prací v oblasti pneuservisu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše společnost Euromaster - K.A.L.T je ryze česká společnost založená již v roce 1996. Později jsme se majetkově propojili se společností Michelin, která na bázi franšízy nese značku EUROMASTER. Sídlo společnosti je v Kolíně a servisní pobočky najdete v osmi okresních městech v rámci celé ČR.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Adresa společnosti

EUTROMASTER - K.A.L.T. Pneu a.s.
Doubravice 109
53353 Pardubice

Kontakt

ID: 3672140   Datum zveřejnění: 19.8.2019