Mechanik pneuservisu osobních vozidel (25tis. čistá mzda)

EUROMASTER - K.A.L.T. Pneu a.s.

Místo práce
Pardubice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
možno ihned
Mzdové podmínky (brutto)
32 000 - 38 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme energického, komunikativního kolegu, kterého baví práce s automobily a chce se této profesi i v budoucnosti zdokonalovat. U nás si zakládáme na práci v týmu, pomáháme si a v obtížných případech společně konzultujeme další kroky. Náplní Vaší práce by bylo: kontrola stavu pneumatik našich zákazníků, přezouvání a vyvažování osobních, dodávkových a SUV pneumatik. Skladové hospodářství uložených pneu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám můžeme nabídnout:

Práci na HPP
Garanci prům. čisté měsíční mzdy 25tis + bonusové složky za splnění cílů + 13.plat
Ot. dobu PO-PÁ, víkendy volné
Stravenky
Případné přesčasy výběrem formou NV 1:1
Mobilní telefon se zvýhodněným tarifem i pro Vaši rodinu
Firemní akce v rámci teambulidingu
Příspěvek na pojištění odpovědnosti
Příspěvek na dojíždění do zaměstnání
Šéfa, kterého bude vždy zajímat to, jak jste spokojeni.

Informace o náboru

nástup možný ihned, jinak záleží na dohodě

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Auto-moto

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
Prokazatelné zkušenosti v osobním pneuservise✔ min 3 roky - nutnost!
Manuální zručnost
Chtít se v oboru dál vzdělávat a zdokonalovat
Fyzickou zdatnost
Samostatnost, flexibilitu, zodpovědný a pečlivý přístup k práci
ŘP sk. B

Výhodou jsou jakékoliv další zkušenosti v oblasti servisu a údržby motorových vozidel.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše společnost Euromaster - K.A.L.T je ryze česká společnost založená již v roce 1996. Později jsme se majetkově propojili se společností Michelin, která na bázi franšízy nese značku EUROMASTER. Sídlo společnosti je v Kolíně a servisní pobočky najdete v osmi okresních městech v rámci celé ČR.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3768142  Datum zveřejnění: 20.9.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 32 000 - 38 000 Kč/měsíc