Projektový manažer / dotační specialista

EURONA s.r.o.

Místo práce
Červený Kostelec, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Kompletní příprava a realizace projektů dle požadavků vedení společnosti
• Zodpovědnost za vedení, koordinaci a kvalitu projektu
• Vytváření dotačních analýz pro jednotlivé projekty
• Zpracování a podávání žádostí o dotace a granty
• Sestavení a vedení týmu realizujícího konkrétní projekt
• Kontrola kompletní dokumentace k projektu
• Analýza rizik v projektu, kontrola BOZP
• Podávání reportů o průběhu projektu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práce v příjemném kolektivu v rychle se rozvíjející společnosti
• Motivační finanční ohodnocení
• Mzda od 40 000 Kč do 50 000 Kč dle dosavadních zkušeností
• Stravenky ve výši 100 Kč/odpracovaný den (po zkušební době) plně
hrazené zaměstnavatelem
• Příspěvek na penzijní / životní pojištění po odpracování 1 roku

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zkušenosti s projektovým řízením a
vedením týmu
• Praxe v oblasti čerpání dotací
• Zkušenost s dotačními žádostmi
• Vysokoškolské vzdělání technického
směru
• Velmi dobré komunikační a organizační
dovednosti
• Obecné právní povědomí
• Analytické schopnosti, strategické
uvažování
• Samostatnost, zodpovědnost a flexibilitu
• Profesionální vystupování
• Vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči
stresu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Eurona s.r.o., výrobce české, ekologicky šetrné bytové a tělové kosmetiky
ID: 4200127  Datum zveřejnění: 10.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc