IT asistent

EURONA s.r.o.

Místo práce
Lhota za Červeným Kostelcem 261, Červený Kostelec, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Podpora zaměstnancům v oblasti IT
Správa informačních systémů, webových stránek, serverů i koncových stanic
Nastavování a údržba firewallu, správa bezpečnostních zásad, kontrola zálohování
Práce na zajímavých projektech
Vytváření podkladů a jejich vyhodnocování pro obchodní či marketingové oddělení (MS Excel, SQL)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky ve výši 100 Kč/odpracovaný den plně hrazené zaměstnavatelem (po zkušební době)
Příspěvek na penzijní / životní pojištění po odpracování 1 roku

Informace o náboru

Životopisy zasílejte na adresu [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Technické vzdělání – SŠ informatiky s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

Znalost Windows 10 - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Komunikativnost, snaha hledat řešení vzniklých problémů, časová flexibilita
Znalost Windows 10, Office 365 aplikací (pokročilá práce s Excelem)
Znalost síťových a serverových zařízení a jejich správa (switche, servery)
Znalost anglického jazyka (alespoň na úrovni čtení technické dokumentace)
Výhodou: Základní znalost SQL
Umění práce v linuxovém prostředí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Eurona s.r.o., výrobce české, ekologicky šetrné bytové a tělové kosmetiky
ID: 4459071  Datum zveřejnění: 3.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc