Zdravotná sestra / Asistent - Nemecko

Europa Agency s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Okamžite
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
12 Eur až 16 Eur / hodina , 2000 Eur až 5000 Eur / turnus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je starostlivosť o pacienta v domácej intenzívnej zdravotnej starostlivosti po 12-hodinové smeny.
Jedná sa o starostlivosť výhradne o pacienta na vyššej odbornej úrovni (nejedná sa o opatrovanie/upratovanie a pod.)

Pracujete u najväčšieho nemeckého partnera v Nemecku v oblasti intenzívnej zdravotnej starostlivosti.

Agentúre sa neplatí sprostredkovateľský poplatok!

Cestovné náklady sú preplácané.

Ubytovanie je zabezpečené.

Agentúra sa postará o Vaše bezproblémové dosadenie na pracovné miesto, celý postup prebieha veľmi flexibilne, z pohodlia Vášho domova, elektronicky, nevyžaduje sa osobné stretnutie.

V prípade záujmu nám prosím zasielajte svoje životopisy na e-mail: [email protected]

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať telefonicky na mobil:
00 421 948 333 766

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Starostlivosť o pacienta v domácej zdravotnej starostlivosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctvo, zdravotná sestra, zdravotnícky asistent

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Zodpovedný prístup k pracovným povinnostiam
- Spoľahlivosť
- Ľudský prístup k pacientovi
- Chuť sa vzdelávať a naberať odborné poznatky v zdravotníckej profesii

Personálna agentúra, ktorá sa špecializuje na domácu intenzívnu zdravotnú starostlivosť v Nemecku.

Gagarinova 1573/1
955 01 Topoľčany

ID: 3472555   Datum zveřejnění: 16.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   12 Eur až 16 Eur / hodina , 2000 Eur až 5000 Eur / turnus