Reagujte bez životopisu

Zdravotná sestra - Nemecko

Europa Agency s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
Okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
14 - 15 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme v oblasti Stuttgart nové pracovné miesta určené pre zdravotné sestry s Anerkennung.

Miesto práce: Stuttgart (Nemecko)

Počet nových pracovných miest: 10

Platové podmienky:
14 EUR brutto / hodina + príplatky za noc 25%, nedele 50% a sviatky 50%.
Platové podmienky na pozíciu Teamleiter:
15 EUR brutto / hodina + príplatky za noc 25%, nedele 50% a sviatky 50%.

Pracuje sa na nemeckú pracovnú zmluvu po 12-hodinové zmeny (počas dňa alebo počas noci). Základná pracovná norma je 14 - 16 dní (viacej dní v závislosti od dohody).

Ubytovanie je zabezpečené nemeckým zamestnávateľom.

Požiadavky na uchádzačov:
1.) nemecký jazyk na úrovni B2,
2.) Anerkennung (uznanie vzdelania v Nemecku).

Nástup: OKAMŽITE!

U nás NEPLATÍTE sprostredkovateľský, registračný, ani žiadny iný poplatok!

V prípade záujmu alebo pre viac informácií, nás neváhajte kontaktovať na nižšie uvedené kontaktné údaje.

V prípade záujmu nám prosím zasielajte svoje životopisy na e-mail: [email protected]

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať telefonicky na číslo:
+421 910 802 333

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Personálna agentúra, ktorá sa špecializuje na domácu intenzívnu zdravotnú starostlivosť v Nemecku.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctvo, zdravotná sestra

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Zodpovedný prístup k pracovným povinnostiam
- Spoľahlivosť
- Ľudský prístup k pacientovi
- Chuť sa vzdelávať a naberať odborné poznatky v zdravotníckej profesii

Špecializujeme sa na sprostredkovanie práce pre uchádzačov so serióznym záujmom o prácu v zahraničí, v nemecky hovoriacich krajinách, najmä v oblasti zdravotníctva.
ID: 3472555  Datum zveřejnění: 21.4.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 14 EUR/hod.