110 596 CZK

Zdravotní sestra / asistent - Německo

Europa Agency s.r.o.

Místo práce
Stuttgart, Německo
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
IHNEĎ
Celková mzda (bruto)
110 596 CZK

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsazujeme v oblasti Stuttgart nová pracovní místa určená pro zdravotní sestry nebo zdravotnické asistentky.

Místo práce: Stuttgart

Počet nových pracovních míst: 10

Platové podmínky:
144 EUR / 12-hodinová změna (4 320 EUR / měsíc)

Pracuje se na živnost. Základní pracovní norma je alespoň 14 - 16 dní (případně více dní po dohodě).

Poznámka: vyžaduje se německý jazyk aspoň na úrovni B1.

U nás NEPLATÍTE zprostředkovatelský, registrační ani žádný jiný poplatek!

Nástup: OKAMŽITĚ!

V případě zájmu nebo pro více informací, nás neváhejte kontaktovat na níže uvedené kontaktní údaje.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Personální agentura, která se specializuje na domácí intenzivní zdravotní péči v Německu.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Gagarinova 1573/1
95501 Topoľčany

Kontakt

ID: 3672745   Datum zveřejnění: 24.6.2019