Reagujte bez životopisu

Zdravotná sestra / zdravotnícky asistent

Europa Agency s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4 680 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme nové pracovné miesta určené pre zdravotné sestry a zdravotníckych asistentov.

Miesto práce: Stuttgart, Norimberg (Nemecko)

Platové podmienky:
144 EUR až 156 EUR / zmena (1 zmena = 12 hodín)

Práca na pracovnú zmluvu. Základná pracovná norma je aspoň 14 - 16 dní (prípadne viacej dní v závislosti od dohody)

Poznámka: Vyžaduje sa nemecký jazyk na úrovni B1

Nástup možný: Ihneď

U nás NEPLATÍTE sprostredkovateľský, registračný, ani žiadny iný poplatok!

V prípade záujmu alebo pre viac informácií, nás neváhajte kontaktovať na nižšie uvedené kontaktné údaje:
Telefónne číslo: +421 918 858 108
E-mail: [email protected]

Europa Agency

- pracovať na pracovnú zmluvu
- čerpanie zálohy
- zabezpečené ubytovanie
- preplácanie cestovného

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Práca sa vykonáva pri jednom pacientovi na intenzívnej, zdravotnej, domácej starostlivosti, pri ktorom sa zdravotnícky personál strieda po 12 hodinových zmenách. Personál poskytuje pri pacientovi výhradne odbornú zdravotnú starostlivosť, na ktorú je aj zaučený. Nevykonávajú sa bežné činnosti opatrovateľky v domácnosti (napr. upratovanie, varenie, okopávanie záhradky a pod.)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotná sestra, zdravotnícky asistent

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Špecializujeme sa na sprostredkovanie práce pre uchádzačov so serióznym záujmom o prácu v zahraničí, v nemecky hovoriacich krajinách, najmä v oblasti zdravotníctva.
ID: 4317661  Datum zveřejnění: 1.5.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 4 680 EUR/mesiac