Referent(ka) do oddělení nákupu

EUROPAPIER - BOHEMIA, spol. s r.o.

Místo práce
K Pérovně, Praha 15-Hostivař, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce
•Vyřizování poptávek
•Příjem objednávek a jejich zpracování v logistickém systému
•Zodpovědnost za nákup a logistiku svěřeného sortimentu (dodržování koridorů)
•Každodenní komunikace s dodavateli, vyjednávání o změnách a dodávkách
•Komunikace s obchodními zástupci, prodejním oddělení a skladem
•Komunikace s ostatními členy týmu ohledně plánování objednávek a vyřizování reklamací

Nabízíme
•Odpovídající finanční ohodnocení
•Práci v přátelském kolektivu
•Při plnění cílů společnosti navíc 13. mzda, Flexi Passy, kvartální odměny
•Možnost využití levného tarifu mobilního operátora
•Další firemní benefity (stravenky, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní pojištění, firemní akce)
•1x týdně konverzační AJ s rodilým mluvčím

Zaměstnanecké výhody, benefity

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
•SŠ/VŠ
•Zkušenosti s prací v nákupu výhodou
•AJ na komunikativní úrovni (B2)
•Týmový hráč
•Zodpovědnost, pečlivost, přesnost, vysokou míru loajality a morálních zásad
•Schopnost plnění více úkolů souběžně
•Systematický přístup
•Velmi dobrá práce na PC (SAP, MS Office)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

EUROPAPIER – BOHEMIA, spol. s r.o. působí na trhu již od roku 1993 a je součástí mezinárodní skupiny Europapier Group, která je lídrem ve velkoobchodním prodeji papíru ve střední a východní Evropě s pobočkami ve 13 evropských zemích.
ID: 3495197  Datum zveřejnění: 18.9.2018