832 - 1 000 EUR

Chceme práve Teba! Hľadáme pracovníkov do skladu na pozíciu Vodič VZV . Neváhaj a kontaktuj nas.

Europe Personal Service, s. r. o.

Miesto práce
Brandýs nad Labem, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihned
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluhovanie vysokozdvižných, paletových, vychystávacích a systémových vozíkov, retrakov a pod.
Vykladanie a nakladanie paliet s tovarom.
Vyskladňovanie a naskladňovanie tovaru v rámci skladu.
Zásobovanie montážnych liniek materiálom.
Vykonávanie základnej údržby zvereného vozidla.

Informácie o mzde

832 + výkonnostný bonus 14% mesačne podľa výkonu práce

výkonnostný bonus 14% mesačne podľa výkonu práce
možnosť kariérneho postupu
po odpracovaní 5-tich dní možnosť zálohy
možnosť ubytovania ihneď
príspevok na ubytovanie, stravné, prepravu,
masáže

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.11.2019 (ostáva ešte 20 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

vyrobca automobilovych sučiastok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automobilovy priemysel

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

preukaz na vysokozdvižny vozik
práca v kolektíve
snaha a chuť sa učiť
zvládanie stresu

Sme vysoko profesionálna, personálna spoločnosť, ktorá Vám zabezpečí tú najlepšiu pracovnú pozíciu vo viacerých európskych krajinách napr. v Holandsku, Nemecku, Rakúsku, Anglicku a Česku. Naši zamestnanci, ktorí Vám pomôžu pri hľadaní vhodnej pracovnej ponuky sú vysoko kvalifikovaný s dlhoročnými skúsenosťami v tomto obore. Medzi naše najväčšie priority patrí nielen spokojnosť klientov, ale aj našich spolupracovníkov. Veľmi dôležitou súčasťou našej činnosti je hľadanie nových pracovných príležitosti pre našich spolupracovníkov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Slovenská 69
080 01 Prešov

ID: 3781776   Datum zveřejnění: 9.10.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   832 + výkonnostný bonus 14% mesačne podľa výkonu práce