Hľadáme predavačky / pracovníkov do supermarketov v ČR

Europe Personal Service, s. r. o.

Miesto práce
Praha 1, Česko
Termín nástupu
IHNED
30 000 Kč/mesiacVýška mesačnej mzdy od 21500-, až 30000-,CZK

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vybalovaní a doplňovaní zboží.
• Spoluprace na příjmů zboží.
• Kontrolovat kvalitu a čerstvost zboží.
• Obsluha zakázníka na čertstvých usekách.
• Pokladní.
• Ošetrovanie a udržiavanie technického vybavenia v prevádzkovom stave

Výška hrubej mesačnej mzdy od 21500-, až 30000-,
Kandidát podpisuje pracovnú zmluvu, pracovný pomer na dobu určitú(1Rok). Dovolenka 4 týždne ročne, nárok na
dovolenku po odpracovaní 3 mesiacov.
výplaty sa dávajú do 25 v mesiaci
Ostatne benefity a bonusy
Po odpracovaní 5-tich dní možnosť zálohy.
Možnosť ubytovania.plati si ho zamestnanec
Životopis s FOTKOU nam prosim poslite na adresu [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Společnost od roku 2008 spolupracuje s řadou významných společností v oblasti zajišťování agenturních zaměstnanců / brigádníků již řadu let. Společnost poskytuje dlouhodobě kvalitní a spolehlivé služby dle požadavků odběratele. Aktuálně v pražské centrále a dalších našich pobočkách zaměstnáváme přes 1.000 zaměstnanců.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Český jazyk - Začiatočník (A2) alebo Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spolahlivost
bezuhonnost
čistotnost

Sme personálna spoločnosť, ktorá Vám zabezpečí tú najlepšiu pracovnú pozíciu vo viacerých európskych krajinách napr. v Holandsku, Nemecku, Rakúsku, Anglicku a Česku. Naši zamestnanci, ktorí Vám pomôžu pri hľadaní vhodnej pracovnej ponuky sú vysoko kvalifikovaný s dlhoročnými skúsenosťami v tomto obore. Medzi naše najväčšie priority patrí spokojnosť klientov a zamestnancov. Veľmi dôležitou súčasťou našej činnosti je neustále hľadanie nových a výhodnejších pracovných príležitosti.
ID: 3849657  Datum zveřejnění: 17.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/mesiac