Zvarač na CO2 alebo TIG

Europe Personal Service, s. r. o.

Miesto práce
Mladá Boleslav, Česko
Termín nástupu
ihned
35 000 Kč/mesiacZAKLADNY PLAT BRUTTO 24500-35000 Kč/mes výkonnostný bonus , podľa výkonu práce Príplatky k hodinovej mzde : nadčasy 25 %, víkend 10-30 %, práca v noci 25- 30 %, sviatok 100 % príplatky za bezproblémovú dochádzku1000-1500 kč možnosť kariérneho postupu po odpracovaní 5-tich dní možnosť zálohy cca 1500,-CZK a viac 10 000 Kč bonus po odpracovaných 6 mesiacoch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis práce
• Zváranie kovov v súlade s technickou dokumentáciou.
• Zváranie s CO 2 alebo TIG (možnosť preškolenia priamo u zamestnávateľa)
• Stanovovanie vhodných metód zvárania a pracovných postupov.
• Používanie zváracích nástrojov a prístrojov, zodpovedanie za ich správne nastavenie a používanie.
• Čistenie, leštenie a iné opracovávanie vykonaných zvarov.
• Kontrolovanie kvality zvarov pomocou sérií skúšok.
• Ošetrovanie a udržiavanie technického vybavenia v prevádzkovom stave.

ZAKLADNY PLAT
BRUTTO od 24500-35000 Kč/mes
výkonnostný bonus , podľa výkonu práce
Príplatky k hodinovej mzde :
nadčasy 25 %, víkend 10-30 %, práca v noci 25- 30 %, sviatok 100 %
príplatky za bezproblémovú dochádzku1000-1500 kč
možnosť kariérneho postupu
po odpracovaní 5-tich dní možnosť zálohy cca 1500,-CZK a viac
10 000 Kč bonus po odpracovaných 6 mesiacoch
Porovnateľné podmienky ako kmeňový zamestnanci

Ubytovanie
poskytneme Vám bezpečné, covid-free ubytovne, kde bývajú iba naši zamestnanci príspevok na ubytovanie 2000 - 2,500 CZK po naplnení prac. fondu,
príspevok na stravovanie vo výške 50 %
zabezpečená doprava do zamestnania
Kandidát podpisuje pracovnú zmluvu,
4 týždňov platenej dovolenky
finančné ohodnotenie podľa kvalifikácie a výkonu

životopis s fotkou posielajte na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

vyrobca automobilovych sučiastok

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

automobilovy priemysel

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Český jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícii vyhovujú uchádzači s odborným vzdelaním alebo majú absolvovaný zváračsky kurz

Sme personálna spoločnosť, ktorá Vám zabezpečí tú najlepšiu pracovnú pozíciu vo viacerých európskych krajinách napr. v Holandsku, Nemecku, Rakúsku, Anglicku a Česku. Naši zamestnanci, ktorí Vám pomôžu pri hľadaní vhodnej pracovnej ponuky sú vysoko kvalifikovaný s dlhoročnými skúsenosťami v tomto obore. Medzi naše najväčšie priority patrí spokojnosť klientov a zamestnancov. Veľmi dôležitou súčasťou našej činnosti je neustále hľadanie nových a výhodnejších pracovných príležitosti.
ID: 4043283  Datum zveřejnění: 9.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/mesiac