Opatrovanie seniora - Haag / Holandsko - 2200€ / mesiac

Europe Personal Service, s. r. o.

Miesto práce
Haag, Holandsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
22.12.2021
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Opatrovanie klienta po mozgovej porážke. Pán má 90 rokov , žije spolu s manželkou v priestrannom dome v blízkosti centra Haagu. V dôsledku onemocnenia prevažnú časť dňa preleží, preto je potrebné ho polohovať. Jeho rečový prejav je slabší, ale klient pravidelne podstupuje logopedické cvičenia a tiež psychoterapiu.
Od opatrovateľky sa bude požadovať polohovanie klienta, doprovod klienta k lekárovi alebo do nemocnice. Obsluha zdvíhacieho zariadenia pri presune pacienta z postele do invalidného vozíka. Príprava jedla, varenie po dohode s manželkou klienta, ľahké upratovanie, udržiavanie čistoty v kúpeľni klienta.
Pomoc pri obliekaní, umývaní , s toaletou.

Bližšie informácie poskytneme priamo záujemcom o túto prácu.

1, Cestovné je hradené našou spoločnosťou
2, Agentúra neberie žiadne administratívne poplatky

Klient je sudca na dôchodku, má rád svoje súkromie, preto je potrebné toto súkromie akceptovať. Klient rád číta, počúva klasickú hudbu a tiež rád chodí na vychádzky - vtedy je potrebné byť neustále s ním.
V domácnosti sa tiež nachádza pes.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Spoločnosť zaoberajúca sa sociálnou starostlivosťou a opatrovaním v Holandsku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

opatrovateľstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

-opatrovateľka so skúsenosťami,
- fyzická zdatnosť,
- veselej povahy,
- empatická,
- úprimný charakter

Sme personálna spoločnosť, ktorá Vám zabezpečí tú najlepšiu pracovnú pozíciu vo viacerých európskych krajinách napr. v Holandsku, Nemecku, Rakúsku, Anglicku a Česku. Naši zamestnanci, ktorí Vám pomôžu pri hľadaní vhodnej pracovnej ponuky sú vysoko kvalifikovaný s dlhoročnými skúsenosťami v tomto obore. Medzi naše najväčšie priority patrí spokojnosť klientov a zamestnancov. Veľmi dôležitou súčasťou našej činnosti je neustále hľadanie nových a výhodnejších pracovných príležitosti.
ID: 4175824  Datum zveřejnění: 6.12.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac