Telefonní operátor - prodejce s praxí

European Education Agency Sp. z o.o. Sp. k.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
21 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

European Education Agency je polská společnost, která pomáhá klientům učit se cizí
jazyky v Polsku, Slovensku, České republice a Maďarsku. Sídlíme v dynamickém
městě Varšava.
U nás budete mít příležitost rozvíjet své obchodní a jazykové dovednosti a pracovat
v mezinárodním prostředí. Nabízíme flexibilní formy a místa spolupráce. Naše
společnost sídlí ve Varšavě, ale můžete se k nám připojit z pohodlí domova!

Popis pracovní nabídky:
● Telefonický prodej produktů společnosti našim zákazníkům v České Republice
● Udržování pozitivního vztahu se zákazníky a péče o spokojenost zákazníků
● Potvrzování objednávek zákazníků a navyšování prodeje

Požadujeme:
● Interpersonální komunikace na vysoké úrovni
● Zápal a energie v rozhovorech s klienty

Nabízíme:
● Základní hrubá mzda za každou odpracovanou hodinu + vysoké provize z
prodeje (šance na zdvojnásobení)
● Pohodlná práce z domova
● Flexibilní pracovní doba (minimálně 30 hodin týdně od 8:30 do 20:00)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

společnost sídlí ve Varšavě, ale můžete se k nám připojit z pohodlí domova!!

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 4493782  Datum zveřejnění: 23.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 21 000 Kč/měsíc