Можливість для людей з України

Inštalačný technik bezpečnostných systémov

European Security Solutions s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•elektroinštalačné a servisné práce
•inštalácia a servis slaboprúdových systémov
•inštalácia a servis štruktúrovanej kabeláže
•inštalácia a servis prístupových, kamerových a zabezpečovacích systémov
•EZS, CCTV, PTV, SKV
•starostlivosť o projekty od začiatku až po odovzdanie

•práca v dynamickej firme
•priestor pre sebarealizáciu a samostatnosť
•práca s modernými technológiami a inováciami
•možnosť zúčastniť sa školení

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem, ale kontaktovaní budú len tí, ktorí spĺňajú stanovené podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

• manuálna zručnosť
• technické vzdelanie a myslenie
• zorganizovanosť
• aktívne šoférovanie (Slovensko, Česko)
• anglický jazyk aspoň na konverzačnej úrovni
• komunikatívnosť
• znalosť MS Office na užívateľskej úrovni
• zodpovedný prístup k práci
• dôslednosť
• spoľahlivosť
• flexibilita
• bezúhonnosť
• prax aspoň 1 rok výhodou
• vyhláška 508/2009 Z. z. § 21
• vzdelanie v odbore elektrotechnika

European Security Solutions s.r.o. je spoločnosť zaoberajúca sa bezpečnostným inžinierstvom, ktorá sa špecializuje na navrhovanie, budovanie a prevádzkovanie bezpečnostných systémov po celom Slovensku a Českej republike. Ponúkame kompletné bezpečnostné, technické a zabezpečovacie riešenia pre objekty a stavby. Našimi hlavnými oblastami pôsobenia sú bezpečnosť a slaboprúdové elektroinštalácie. Sídlo firmy sa nachádza v Bratislave.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4547710  Datum zveřejnění: 1.4.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac