Pracovníčka s kvetmi (Gerbera) - Holandsko. Odchod: 22.02.2018

EUROPERSONNEL, s. r. o.

Pijnacker - severovýchodne od mesta Den Haag, Zahraničie - ostatné, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
22.02.2018
Mzdové podmienky (brutto)
9,59 Eur brutto/hod. + 8% holiday money

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre holandského zamestnávateľa dopĺňame tím pracovníčiek, ktorých náplňou práce bude starostlivosť o kvety (Gerbera). Náplňou práce bude triedenie podľa farby, balenie, príprava kvetov na expedíciu a pod.

Pozícia je vhodná pre ženy ktoré sa vedia dohovoriť v anglickom jazyku. Nemusíte mať žiadne skúsenosti, zamestnávateľ Vás zaučí priamo na pracovisku.
Kvety sa pestujú v halách na stoloch, preto aby sa Vám dobre pracovalo, je potrebné aby pracovníčky mali výšku minimálne 168 cm.

Ste občanmi Českej Republiky a zaujala Vás naša pracovná ponuka? Neváhajte nás kontaktovať, máme prácu aj pre Vás. Všetky potrebné dokumenty vybavíme elektronicky.

- ponúkame Vám dlhodobú prácu
- sme jediná agentúra na Slovensku, ktorá spolupracuje s týmto holandským zamestnávateľom

Ak máte záujem o pracovnú pozíciu zašlite životopis v anglickom jazyku + fotografiu na email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pozíciu obsadzujeme pre jednu z popredných spoločností v Holandsku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- čistý výpis z registra trestov nie starší ako 6 mesiacov
- znalosť anglického jazyka
- vodičský preukaz skupiny B - výhodou

Sme personálno-poradenská spoločnosť, zaoberajúca sa sprostredkovaním práce. Taktiež Vám ponúkame naše poradenstvo a služby spojené s prípravou životopisu, prípravou na pracovný pohovor, s vycestovaním do zahraničia za prácou, relokáciou alebo legislatívou vybraných krajín EU. Na trhu pôsobíme od roku 2009.
U nás nájdete pracovné ponuky najmä do Holandska. Zabezpečujeme rôzne pracovné pozície v potravinárstve, skladoch,logistike, doprave, poľnohospodárstve, hoteloch a iných odvetviach. Využitím našich služieb budete mať možnosť pracovať v zahraničí, spoznáte nové krajiny, ich kultúru a naučíte sa cudzí jazyk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1396827  Datum zveřejnění: 18.1.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 9,59 Eur brutto/hod. + 8% holiday money