Vodič nákladného auta skupiny C - Trnava, Nitra, Trenčín, Bratislava. Nástup ihneď

EUROPERSONNEL, s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Trenčín (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
20.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1200 Euro

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodičov nákladných áut skupiny C, ktorí budú pracovať pre stavebnú firmu Safe Technology. Firma sa zaoberá odvozom a vývozom stavebného materiálu, vykonáva zemné a výkopové práce a rôznu stavebnú činnosť. Náplňou práce bude dovoz a vývoz materiálu (hlina, štrk, zemina, piesok, asfalt ), najmä pri výstavbe ciest a dialnic. Pracuje sa v okolí Trnavy, Trenčína, Nitry a Bratislavy. Miesto práce sa mení podľa zákaziek zamestnávateľa. Základňa pre nákladné autá je v Maduniciach.

Budete priamo zamestnancom stavebnej firmy a práca je na TPP.

Pokiaľ máte záujem o danú pracovnú pozíciu kontaktujte nás na telefónom čísle: 0910 199 868, alebo zašlite životopis na email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Firma sa zaoberá odvozom a vývozom stavebného materiálu, vykonáva zemné a výkopové práce a rôznu stavebnú činnosť.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C

- vodičský preukaz skupiny B, C
- absolvované psychotesty
- karta vodiča

Sme personálno-poradenská spoločnosť, zaoberajúca sa sprostredkovaním práce. Taktiež Vám ponúkame naše poradenstvo a služby spojené s prípravou životopisu, prípravou na pracovný pohovor, s vycestovaním do zahraničia za prácou, relokáciou alebo legislatívou vybraných krajín EU. Na trhu pôsobíme od roku 2009.
U nás nájdete pracovné ponuky najmä do Holandska. Zabezpečujeme rôzne pracovné pozície v potravinárstve, skladoch,logistike, doprave, poľnohospodárstve, hoteloch a iných odvetviach. Využitím našich služieb budete mať možnosť pracovať v zahraničí, spoznáte nové krajiny, ich kultúru a naučíte sa cudzí jazyk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3383937  Datum zveřejnění: 9.5.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1200 Euro