Pracovník/pracovníčka v supermarkete bez skuseností - Holandsko, mzda od 10,91 Eur brutto/hod.

EUROPERSONNEL, s. r. o.

Miesto práce
Utrecht, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneť
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa nakupovanie? potom máme pre Teba zaujímavú prácu.

Pre holandského zamestnávateľa hľadáme mužov, ženy, páry alebo skupinky kamarátov, ktori budú pracovat v supermarkete Albert Heijn.

Jedná sa o zaujímavú a nenáročnú prácu, ktorej náplňou bude pripravovať nákup pre ľudí, ktorí si objednali tovar cez internet. Nemusíte mať žiadne predchádzajúce skúsenosti, zamestnávateľ vás zaučí priamo na pracovisku. Komunikatívna znalosť anglického jazyka je nutná.

Na úspešné umiestnenie je potrebné mať čistý výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace.

Kamaráti, kamarátky a páry budú ubytovaní spoločne. Pracuje sa na 2 smeny /ranná, poobedná/

Možnosť vycestovať zo Slovenska 27.09.2018, prípadne dohodou.

- Zamestnávateľ vybavuje SOFI číslo.

- Nemusíte mať žiadne predchádzajúce skúsenosti, zamestnávateľ vás zaučí priamo na pracovisku.

- Pozícia vhodná pre ženy, mužov aj páry

- Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom. Poplatok za ubytovanie je 95 EUR týždenne a je strhávaný zo mzdy pracovníka.
Nehradíte vopred žiadne poplatky za ubytovanie ani žiadne depozity. Pracovníci sú ubytovaní v dvojlôžkových izbách. Na ubytovaní máte k dispozícii kuchynku na varenie. Kamarátov alebo páry zamestnávateľ ubytuje spoločne.

- Zamestnávateľ zabezpečuje dopravu do práce a späť na ubytovanie. Podľa vzdialenosti ubytovania zamestnávateľ zabezpečuje bicykel za poplatok max. 5 Eur týždenne, alebo poskytuje skupinke pracovníkov služobné auto za paušálny poplatok max. 18,50 Eur týždenne. (ztrhávané zo mzdy pracovníkov)
Ďalej nemáte žiadne náklady na benzín, naftu atď.

- Pracovníci ktorí šoférujú služobný automobil do práce a spať neplatia paušálny poplatok za využívanie služobného auta na cestovanie do práce a späť.

- Organizujeme cesto
vanie zo Slovenska do Holandska priamo k zamestnávateľovi. (nikde nemusíte prestupovať, dopravná spoločnosť Vás zavezie priamo na adresu zamestnávateľa) V prípade záujmu môžete cestovať aj individuálne.Cena cestovného lístka vrátane batožiny je 120 Eur.

- Ešte pred Vašim vycestovaním do zahraničia obdržíte akceptačný list, kde budete mať potvrdený nástup do zamestnania a všetky pracovné podmienky priamo od holandského zamestnávateľa. Tento dokument spolu s dohodou o sprostredkovaní zamestnania sa podpisuje pred vycestovaním.

V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať životopis v anglickom jazyku + fotografiu na email: email

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Supermarkety Albert Hejin

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- znalosť anglického jazyka
- pozícia vhodná pre ženy, mužov aj páry
- motivácia a zodpovednosť
- čistý výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace

Europersonnel je personálno-poradenská spoločnosť, zaoberajúca sa sprostredkovaním práce do krajín Európskej Únie. U nás nájdete pracovné ponuky najmä do Holandska. Zabezpečujeme rôzne pracovné pozície v potravinárstve, skladoch,logistike, doprave, poľnohospodárstve, hoteloch a iných odvetviach. Využitím našich služieb budete mať možnosť pracovať v zahraničí, spoznáte nové krajiny, ich kultúru a naučíte sa cudzí jazyk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Dolný Šianec 1
911 48 Trenčín

ID: 3491484   Datum zveřejnění: 13.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   1500