Pracovník vo veľkosklade - Fínsko

EUROPERSONNEL, s. r. o.

Miesto práce
Sipoo, Fínsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
07.02.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre fínskeho zamestnávateľa hľadáme skupinu šikovných mužov, ktorí budú pracovať vo velkosklade vo Fínsku.

Jedná sa o veľkosklad s mliečnymi výrobkami ( mlieko, jogurty, syry..). Náplňou práce je príprava tovaru podľa objednávok, order picking.

Pracuje sa v chladnom prostredí ( 3-5 stupňov Celzia).

Na danú pracovnú pozíciu nepotrebujete mať žiadne predchádzajúce pracovné skúsenosti, budete plne zaučení. Pracujete na fínsku zmluvu.

Znalosť anglického jazyka je nutná.

Informácie o mzde

1776 EUR/mesiac + príplatky a bonusy

Zamestnávateľ Vám hradí letenku z Viedne do Helsiniek.
Ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom v apartmánoch vo vzdialenosti 20 - 25 km od prácoviska.
Ubytovanie je zabezpečené v apartmánoch, max. 2ja pracovníci na izbe.
Zamestnávateľ zabezpečuje cestovanie do práce a späť služobnými autami

Ešte pred Vašim vycestovaním do zahraničia obdržíte akceptačný list, kde budete mať potvrdený nástup do zamestnania a všetky pracovné podmienky priamo od fínskeho zamestnávateľa. Tento dokument spolu s dohodou o sprostredkovaní zamestnania sa podpisuje pred vycestovaním.

V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať životopis v anglickom jazyku + fotografiu a napísať dátum kedy môžete za prácou vycestovať na email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Veľkosklad s mliečnymi výrobkami

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- výhodou sú predchádzajúce pracovné skúsenosti vo veľkosklade ( nie je podmienka)
- vodičský preukaz skupiny B -výhodou
- motivácia, ochota učiť sa nové veci
- dobrá fyzická kondícia

Europersonnel je personálno-poradenská spoločnosť, zaoberajúca sa sprostredkovaním práce do krajín Európskej Únie. U nás nájdete pracovné ponuky najmä do Holandska. Zabezpečujeme rôzne pracovné pozície v potravinárstve, skladoch,logistike, doprave, poľnohospodárstve, hoteloch a iných odvetviach. Využitím našich služieb budete mať možnosť pracovať v zahraničí, spoznáte nové krajiny, ich kultúru a naučíte sa cudzí jazyk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Dolný Šianec 1
911 01 Trenčín
ID: 3586650   Datum zveřejnění: 25.1.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   1776 EUR/mesiac + príplatky a bonusy