Pracovník pri balení mäsa - Holandsko. Odchod: ihneď

EUROPERSONNEL, s. r. o.

Miesto práce
Scherpenzeel, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
10,36 Eur brutto/hodina + príplatok 8,83% holiday money + príplatok 10,39% reservation money

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre holandského zamestnávateľa dopĺňame tím pracovníkov a pracovníčiek v Holandsku. Hľadáme flexibilných mužov a ženy, (aj páry) ktorí budú vykonávať pomocné práce na baliacej linke v mäsozávode v Holandsku.

Náplňou práce je balenie, etiketovanie, čistenie, dochucovanie,kontrola výrobkov, triedenie a pod.
Nepotrebujete žiadne skúsenosti, zamestnávateľ Vás zaučí priamo na pracovisku. Na pracovisku pracujú ženy a muži zo Slovenska. Mladý kolektív. Zamestnávateľ akceptuje aj kamarátov, kamarátky a páry.

Do Holandska môžete cestovať s platným občianskym preukazom, ktorý nesmie byť poškodený.

Na úspešné umiestnenie je nutné doložiť čistý výpis z registra trestov nie starší ako 6 mesiacov.

Akceptujeme uchádzačov aj z Českej Republiky. Všetky potrebné dokumenty vieme vybaviť v priebehu jedného dňa cez email a pripraviť Vás na cestovanie do zahraničia.

V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať životopis v anglickom alebo v slovenskom jazyku + fotografiu na email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

mäsopriemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- na úspešné umiestnenie je nutné doložiť čistý výpis z registra trestov nie starší ako 6 mesiacov

Europersonnel je personálno-poradenská spoločnosť, zaoberajúca sa sprostredkovaním práce do krajín Európskej Únie. U nás nájdete pracovné ponuky najmä do Holandska. Zabezpečujeme rôzne pracovné pozície v potravinárstve, skladoch,logistike, doprave, poľnohospodárstve, hoteloch a iných odvetviach. Využitím našich služieb budete mať možnosť pracovať v zahraničí, spoznáte nové krajiny, ich kultúru a naučíte sa cudzí jazyk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Dolný Šianec 1
911 01 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: Europersonnel
Tel.: 0910 333 199, 0917 721 626
E-mail: poslať životopis
ID: 3621268   Datum zveřejnění: 14.3.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   10,36 Eur brutto/hodina + príplatok 8,83% holiday money + príplatok 10,39% reservation money