Reagujte bez životopisu

Výroba a balenie smoothie nápojov - Dodewaard, Holandsko

EUROPERSONNEL, s. r. o.

Miesto práce
Dodewaard, Holandsko
Termín nástupu
Ihneď
Od 1 790 EUR/mesiacod 11,18 Eur brutto/hod+ 8,33 % holiday money + príplatky za smeny, víkendy a sviatky Príplatky za pracovný čas: smena od 06:00 - 18:00 hod.- plat 11,18 Eur brutto/hod od 18:00 - 22:00 hod. príplatok 15% - plat 12,85 Eur brutto/hod od 22:00 - 07:00 hod.príplatok 25% - plat 13,97 Eur brutto/hod Sobota od 00:00 - 18:00 hod.príplatok 50% - plat 16,077 Eur brutto/hod Sobota od 18:00 - 24:00 hod.príplatok 100% - plat 22,36 Eur brutto/hod Smeny sa obyčajne každý týždeň striedajú. Mzda je vyplácaná týždenne na bankový účet zamestnanca.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov ktorí budú pracovať vo fabrike, kde sa vyrábajú smoothie nápoje (hustý rozmixovaný nápoj z ovocia a zeleniny) a rôzne džúsy.

Privezené ovocie do fabriky sa triedi a následne sa ovocie v stroji rozmixuje. Ovocné nápoje sa miešajú, dochucujú, balia, ukladajú do krabíc a pripravujú na expedíciu.

Prácu ponúkame na rôznych oddeleniach, kde sa nápoje miešajú, triedia, balia, štítkujú a expedujú. Pri expedícii sa krabice nakladajú na palety.

Na pracovisku je vlhšie prostredie (cca 7 stupňov) keďže sa pracuje s potravinou.
Vo fabrike pracuje veľa Slovákov, ktorí aj spolu bývajú a do práce chodia na bicykloch, lebo vzdialenosť práce od ubytovania je do cca 5 km.

Akceptujeme uchádzačov aj z Českej Republiky. Všetky potrebné dokumenty vieme vybaviť v priebehu jedného dňa cez email a pripraviť Vás na cestovanie do zahraničia.

Pokiaľ máte záujem o pracovnú pozíciu, kontaktujte nás telefonicky na číslach +421 917 721 626, +421 910 333 199 alebo nám napíšte email na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

fabrika na výrobu nápojov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- lepšie základy anglického jazyka A2 alebo komunikatívna znalosť poľského jazyka

Sme personálno-poradenská spoločnosť, zaoberajúca sa sprostredkovaním práce. Taktiež Vám ponúkame naše poradenstvo a služby spojené s prípravou životopisu, prípravou na pracovný pohovor, s vycestovaním do zahraničia za prácou, relokáciou alebo legislatívou vybraných krajín EU. Na trhu pôsobíme od roku 2009.
U nás nájdete pracovné ponuky najmä do Holandska. Zabezpečujeme rôzne pracovné pozície v potravinárstve, skladoch,logistike, doprave, poľnohospodárstve, hoteloch a iných odvetviach. Využitím našich služieb budete mať možnosť pracovať v zahraničí, spoznáte nové krajiny, ich kultúru a naučíte sa cudzí jazyk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4186774  Datum zveřejnění: 20.10.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 790 EUR/mesiac